Přejít na obsah

Spoluzacky, kamaradky, kolegyne...


superfatty

Doporučené příspěvky

hosi,co tohle? ja to povazuju za dokonale (teda aspon vzhledove) :prc::prc::prc:

Postava super,obličej není můj typ

asi tak, postava je šukací, ale hlavu to chce vyměnit

čoveče asi bych ji nechal....ale spíš tu pusu nějak zaměstnal.....zaplnil, naplnil, nebo tak něco ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj nikomu se nelibi ale vsichni by ji sukali, ze se nestydite. ja bych ji dal lux a at se ukaze, tady po psovi.

hosi ja uz sem to prehodnotil a mam do konce zivota jasno :Dlol lol

Ale tak víš co,na chatu dobrá

Presne tak, kazdej se tu dusuje, ale kdyby vyspulila prdelku tak nevim kolik lidi by tu reklo NE ;) s Tebou :prc: nechci !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj nikomu se nelibi ale vsichni by ji sukali, ze se nestydite. ja bych ji dal lux a at se ukaze, tady po psovi.

hosi ja uz sem to prehodnotil a mam do konce zivota jasno :Dlol lol

Ale tak víš co,na chatu dobrá

Presne tak, kazdej se tu dusuje, ale kdyby vyspulila prdelku tak nevim kolik lidi by tu reklo NE ;) s Tebou :prc: nechci !

Ja bych ji uz nedal, nebyla nic moc... Takovy prkno lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, mně dneska obsluhovaly takový pěkný 3 bulharský servírky. Celkem tam těch servírek bylo tak možná 20, byla to hodně velká restaurace a nevím jak je to možný, ale téměř všechny ideální postavy. Jsem přemejšlel, jestli je nezkusit pozvat na hotel :-) Ale fuj, co to říkám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...