Přejít na obsah

Fotečky špinavých Octávek II a I


Romariooo

Doporučené příspěvky

Tak jsem se rozhodl založit toto vlákno aby jsme se podívali na "zoubky" majitelů naších čtyřnohých miláčku před očistou...

Kdopak má větší šanci vyhrát...co Scájo? :p

P.S a ještě bych Vás chtěl poprosit aby jste nahravali fotky nejlepe a max. 1024x768.

JE TO VASE VEC, ALE JA DOPORUCUJI ZAKRYT SPZ... DUVOD JE ASI JASNY...

davon

post-6947-1232216751_thumb.jpg

Editováno: , autor: davon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak myslím že opravdu Scaja vede...ono to je fakt těžky...když to auto nemám na parádu ale jezdím s tím v práci...prostě to auto využívám naplno tak to je problém kor v tom dnešním počasi.To by jsme museli lítát vzduchem.

Ideální stav je mít jedno auto na práci a druhé na zábavu...OII na práci a Audi S4 Bi Turbo na zábavu :palec2:

post-6947-1232221194_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale jak dlouho s tím Dastax jezdil?? ...beztak jel z pole rovnou do myčky lol

...jinak já už jsem taky na "přání" některých zdejších kolegů a kamarádů zapracoval na SPZ, aby se teda neřeklo...teď je tak kříšťálově čistá, že ani ten nejkřišťálovější křišťál křišťálovější být nemůže :ph34r::smich:

post-6151-1232222559_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...