Přejít na obsah

Fotečky špinavých Octávek II a I


Romariooo

Doporučené příspěvky

Dastax: hlavně žes to auto aspon v tom poli neutopil.To mě se jednou povedlo utopit rok starého pracovního(služebního) Land Rovera 4*4 a musel mě tahat traktor...když jsem jel přes město tak nebylo snad jediného člověka který by se neotočil.Tomu taky řikám dost dobrá exibice show... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl to takovej plácek...trochu rozmočený po tom co slezl první sníh. Stačilo 2x zahrabat, jednou zatáhnout ručku a člověk vylez, zabouchl dveře a už ani nedokázal šáhnout na kliku aby se nezašpinil :) rychlost auta přitom nebyla větší jak rychlost chůze:)

romariooo: to ne, tak ono to tak mokrý nebylo. Jen to prostě nebylo suchý....bejt to mokrý, tak bych tam nikdy s autem nejel....

Editováno: , autor: dastax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

total OT: třeba budeš první, kdo mi to vysvětlí. co zjistíš z RZ? jakou má kdo pojišťovnu?

A Mr. Luke pribehl chytracit? :D

Treba to jakou ma kdo pojistovnu, jakou ma kdo adresu a kdyz to vyjde pozitivne, vetsinou na trvale adrese i bydli... Ale jak rikam, kazdeho vec, staci mozek a pouzivat! :palec2:

Uvedom si, ze ne vsichni maji auto po zamkem v teple rodinneho domecku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Mr. Luke pribehl chytracit? :D

Treba to jakou ma kdo pojistovnu, jakou ma kdo adresu a kdyz to vyjde pozitivne, vetsinou na trvale adrese i bydli... Ale jak rikam, kazdeho vec, staci mozek a pouzivat! :palec2:

Uvedom si, ze ne vsichni maji auto po zamkem v teple rodinneho domecku...

blbej den? normálně jsem se zeptal tak co tak startuješ?

nikdy jsem nepochopil tyhle schizofrení pocity, že zveřejněná RZ je cesta do pekla a každej argumentuje přesně tímhle co píšeš. podle RZ na netu zjistíš maximálně jakou kdo má pojišťovnu, ne adresu. doby, kdy stačilo mít známýho kdejakýho lojzu na PČR a ten podle RZ zjistil o majiteli všechno už jsou taky pryč, protože tohle už si jentak někdo nelajzne.

auto pod zámkem v RD? nevim, neparkuju, ale docela se stává, že ti auto vezmou i z garáže. by mě zajímalo, jestli se někomu z vašeho okolí ztratilo auto, který si někdo vytipoval na netu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Luke - den docela plodnej, ale ty se rad chytas, jsi takovej chytlavka, to ja vim.. A kdo nevi, docte se pod avatarem :D tohle je smajl, ne startovaci neco, schyzofreni pocite.. ;)

Necham te v tom, v cem jsi, ikdyz pravdu nemas s tim lojzou jak rikas... Podiv se treba na amogh-a, neverim tomu, ze slo o nahodu! Ale dost OT, bahneme si autaa.

(O SPZ jsem tam dopsal ne proto, aby se nekdo toho chytal a resil to, JE TO KAZDEHO VEC A POUZE ME DOPORUCENI)!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...