Přejít na obsah

III.srázek v Turnově


Doporučené příspěvky

byla...schovaná pro VIP....v troubě...sem to musel nalámat a narvat do trouby...takže nebolo to maso vidět lol a u té trouby byla vodečka :palec2: dobrá ukrajinská......mňam....a ta břišní tanečnice tam nebyla... lol a ty dva další(kluk a holka) co se pokoušely o soulož na stole tam taky nebyli.... :smich::smich: kdyby jste to slyšeli jak jí ukecával lolhučel do ní jak nevím co..

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olof:a víš že já nevím..já se radši jako nekoukal...no přivezl tam sebou takovou holčinu...a já jí neznal....a povídáme s klukamaa že se nám dal na lolitky...a pak nakoneć to byla....no já jí neznám ani do ted..jedna holka z Turnova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miro: už to nechval nebo z toho neusnu...lituju toho že jsem tam nebyl :aggressive:

no přišel si o hodně lol ale když to tady tak čtu tak mi taky.... když došlo i na bitku .... ;)

Doufám, že srázek zase brzy zopakujeme, fakt to bylo super, mě pálí jen jedno rameno :D

Romariooo: co bylo v Sosnové??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak už jsem psal

do kuchyně Míra chodil na prase které schoval do trouby...a.zapijel to vodečkou ...už nevím

ským..

jani:nebila bytka....jen místním důchodcům se nelíbilo že nemají prase:-)ale ten jeden byl drsnej...babka ho musela odtáhnout... :smich: děda chytal druhou mízu...

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...