Přejít na obsah

Ťukání u spolujezdce


kenny_fx

Doporučené příspěvky

Zdar,

slyším nějaké ťukaní u spolujezdce jakoby ve ventilaci. Aktivní uhlí to podle mě není, to bych neslyšel ve vnitř. Pokud chvíli jedu tak to jde slyšet i když klima je vypnuta. Když shasnu motor, přestane to, ale když otočím klíčkem aby fungovala elektrika (nenastartuju), tak to zase začne.

Co to je? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked mám vypnuté rádio, tak tu nadobku s aktivnym uhlím počujem vo vnútri aj ja,...

a ohľadom státia na križovatkách, už som sa zopár krát zľakol čo sa mi to robí s motorom (náhle zvýšenie dunenia a rachotu), kuknem vedľa seba a tam vo vedľajšom pruhu diesel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich:

len sa tu veľmi nerehocme na ukor ropakov, lebo nás tu kolegovia čo majú ropákov dodrbú ;) , pre toho kto robí veľa km sa to stále oplatí viac a spotrebu napr. traktora SDI (ako ten svoj vola juro SDI) môžeme len ticho závidieť ;) Ja robievam tak 15-20 tis ročne a benzín mi vonia viacej, inak tiež som mal predtým 2 ropáky,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
Zdar,

slyším nějaké ťukaní u spolujezdce jakoby ve ventilaci. Aktivní uhlí to podle mě není, to bych neslyšel ve vnitř. Pokud chvíli jedu tak to jde slyšet i když klima je vypnuta. Když shasnu motor, přestane to, ale když otočím klíčkem aby fungovala elektrika (nenastartuju), tak to zase začne.

Co to je? Díky

Mam asi stejnej problem, uz nekdo prisel co to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam asi stejnej problem, uz nekdo prisel co to je?

Nadobka s aktivnym uhlim, ked cvrlika je dobre, problem bude ked prestane, potom bude dovod nieco riesit,... :palec2:

Ak si myslis, ze ti to robi nieco ine, tak potom mozno nieco vo ventilacii, mne hlavne v zime hrkotal ventilator vo vetrani (klimatizacii), ale samo to prestalo, asi sa to nejako rozhybalo,...

Editováno: , autor: Ferino83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nadobka s aktivnym uhlim, ked cvrlika je dobre, problem bude ked prestane, potom bude dovod nieco riesit,... :palec2:

Ak si myslis, ze ti to robi nieco ine, tak potom mozno nieco vo ventilacii, mne hlavne v zime hrkotal ventilator vo vetrani (klimatizacii), ale samo to prestalo, asi sa to nejako rozhybalo,...

Potesujici zprava! Pokud je to vporadku, ze cvrlika jsem potesen :palec2:

Sice nevim k cemu nadobka s aktivnim uhlim presne slouzi a kde je umistena, ale to uz me tak netrapi :feve:

A kdyz prestane cvakat, tak je nutne menit - jakou to ma zivotnost a pripadne co to stoji?

:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nadobka s aktivnym uhlim, ked cvrlika je dobre, problem bude ked prestane, potom bude dovod nieco riesit,... :palec2:

Ak si myslis, ze ti to robi nieco ine, tak potom mozno nieco vo ventilacii, mne hlavne v zime hrkotal ventilator vo vetrani (klimatizacii), ale samo to prestalo, asi sa to nejako rozhybalo,...

Jeste se blbe zeptam: plati to i pro 1.9TDi, 81kW, 2003, Climatronic? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

slyším nějaké ťukaní u spolujezdce jakoby ve ventilaci. Aktivní uhlí to podle mě není, to bych neslyšel ve vnitř. Pokud chvíli jedu tak to jde slyšet i když klima je vypnuta. Když shasnu motor, přestane to, ale když otočím klíčkem aby fungovala elektrika (nenastartuju), tak to zase začne.

Co to je? Díky

Z5 k topicu - máš Climatronic? Pokud ano, tak bych to viděl na servo - když již není úplně OK, tak cvaká i v poloze OFF. Chce to VAG a ten ti to odhalí - měl jsem to samý a bylo to tím, že ta odporová dráha, která snímá polohu klapky byla již znečištěná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...