Přejít na obsah

Symphony zapínání


Doporučené příspěvky

Můžete mi prosím poradit ohledne nastavení symphony co se týče zapínaní a vypínaní pomocí klíče? Koupil jsem rádio s CD symphony a jak to zapojím tak to nelze zapnout a vypnout klíčem (pouze tlačítkem na rádiu). Nastavení radia je aktivní "KEY ON" a když zapojím to staré rádio SONY tak to normálně funguje přes klíč. :help:

Nevíte kde by mohl být ještě problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moze to byt i S kontakt v spinacke ,spaleny,stava sa to napr.ked mas napojene dva radia atd.ten S kontakt sa da zistit ci je spravny bud pomocou vag-u alebo stropneho svetla-po vytiahnuti kluca sa ma rozsvietit strop.svetlo ak nie taj je to S kontakt a preto radio nevypina po vytiahnuti kluca.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den pane Váša. Obdivuji vaši znalost co se týče elektriky u Škody Octavia. Mám problém se zapojením radia symphony ze superbu do Škoda Octavia I r.v.1998. U radia mi nejde podsvícení a vypínaní klíčkem. Octavii jsem koupil před dvěma lety a mám dojem že tam byly udělány zásahy právě u připojení autoradia. Mohl by jste mi pomoct? Předem moc děkuji. Prosím jestli bych na vás mohl dostat telefoní číslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar pani.

mam toto iste radio a problem s tym ze ked ho zapnem / teda ak vyberiem kluc zo zapalovania / pyta odomna kod ten zadam a vsetko je OK no ak motor vypnem a vyberiem kluc zo zapalovania a dam ho tam znovu zase musim dat KOD ... co to moze byt ? poistku som nepozeral nakolko neviem ako sa toto radio vybera poradte mi aj v tomto dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Měl jsem naprosto stejný problém. Řešili mi to v jednom autohifi klubu a po 3 týdnech a 600Kc mi to konečně překódovali. Rádio už se mi vypíná a zapíná jak má i s podsvícením, ale když si chci nastavit GALA, tak i když to mám na 9, tak se nic neděje. Může to způsobit špatné překódování ? Ten člověk co mi to dělal mi řekl, že si nepřeje, abych mu koukal přes rameno, když to dělal. takže bohužel nevím, co všechno mi s tim udělal :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...