Přejít na obsah

Nastartování dvou aut jedním klíčem


tomina

Doporučené příspěvky

Doufam ze uz se tady nekde o tomhle tematu nemluvi, ale dneska v televiznich novinach na nove byla reportaz o tom, jak si dva lidi s roomstrama vsimli, ze maj stejne vyrezany klice. To by nebyl az takovej problem i kdyz normalni to neni, ale kdyz si klice prohodili povedlo se oboum i nastartovat coz uz je dost divny. Muze se stat, ze by meli stejny cipy immo? Nebo ze by byly oba cipy prizpusobeny k oboum imobilizerum?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně vyřezaný klíče: když vemu kolik aut Škodovka (nebo kdokoliv jinej) vyrobí, tak se musí po určitý době opakovat. A opakují se i normální klíče od baráků.

Nakódování immo: asi se taky může opakovat, ale měl jsem z borců pocit, že chtěj bejt v televizi. Docela bych tipovat, že si klíče navzájem dokódovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švagrový se to povedlo s Favoritem, odemkla auto sedla do něj nastartovala a odjela po chvilce šla pustit rádio a měla tam jiný, tak se rozhlídla po autě a zjistila, že sedí v jiným, jen barva souhlasila, vrátila se zpátky naštěstí její tam ještě stál, tak prý rychle přesedla, že si připadala jako zlodějka a odjela se svým, tehdy to bylo ještě bez immo, je to podle mě větší náhoda než výhra ve sportce, ale stát se to může, těch kombinací klíčů zase až tak moc nejde, průser je, že neměli funkční immo, jinak já jsem měl Feldu kupovanou jako funglovku a taky neměla funkční immo (aktivovaly mi ho až kluci v servisu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to velká náhoda a nedělal bych z toho drama.

Nějak mně nenapadá, kdo by toho nějak zneužíval. Normální lidi si určitě nevymění schválně auta, spíš jen omylem.

Navíc kolik je takových aut, u kterých dojde k této schodě?

Jaké bylo vyjádření škodovky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tých áut bude dosť... Ak by sa to nestalo aj mne, povedal by som, že je to naozaj náhoda:

Mischicka môže dosvedčiť, že keď sme mali minulý rok SK-CZ meeting fóra v Bratislave, jeho originálnym kľúčom k OII šlo otvárať moju vtedajšiu Fabiu. Naštartovať už nešlo, ale bez problémov šlo auto otvoriť a zavrieť. Mojím kľúčom k FI ale jeho OII otvoriť nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tých áut bude dosť... Ak by sa to nestalo aj mne, povedal by som, že je to naozaj náhoda:

Mischicka môže dosvedčiť, že keď sme mali minulý rok SK-CZ meeting fóra v Bratislave, jeho originálnym kľúčom k OII šlo otvárať moju vtedajšiu Fabiu. Naštartovať už nešlo, ale bez problémov šlo auto otvoriť a zavrieť. Mojím kľúčom k FI ale jeho OII otvoriť nešlo.

To ze pasuje klic zas tak divny neni, muze se to stat, ale ze k tomu jde to immo to se mi zda hodne velka nahoda, jak tu nekdo psal, tak mi to taky pripada ze se kluci chteli dostat do TV a tak si navzajem naucili klice ve svych autech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...