Přejít na obsah

MS Lyžování 2009 Liberec


Dakie

Doporučené příspěvky

Včera jsem am byl a nemělo to chybu.Je fakt že tam bylo hodně málo lidi-hodně cizincu Norové,Finové,Rusové,Poláci.Kdyby jste se chtěli podívat tak mám fotečky ve svém vlákně:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...000&st=2275

koukám že jsi si to prošel taky na vícero místech. Je fajn že se ti to líbilo. Bohužel jak můžu porovnat, jako nezapomenutelný zážitek o tom můžeme mluvit jen ti kteří měli ceduly na krku. co jsem viděl tribuny a nižší kategorie, za ty peníze nic moc výhledy.

jen jestli nejsem moc zvědavej, co že pracovně na lyžařské závody, máš s tím něco společného? Pro mě to bylo letos na MS prvně co jsem si závody užil pouze jako divák a ne funkcionář, kde toho času je naprosté minimum.

Takže sám za sebe říkám, je to zážitek :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli jsme VIP cedulky a v podstatě mohli všude.Byl jsem kousek cca deset metru od skokanů-nezapomenutelný zážitek.Přebírali jsme tam zálohované napájení pro celé MS a obcházeli náhradní zdroje a protože v připadě výpadku elektrické energie musi okamžitě zareagovát náhradní napájení což je práce pro firmu která to tam měla na starosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky docela zajimavý článek o MS v Liberci.Bohužel to nedopadlo nejlépe :aggressive:

http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/peniz...phtml?id=630443

Clanek vystihuje dobre realitu i kdyz je to tam hodne mirne receno ... obrovske rozcarovani a nasr*nost lidi z kraje...

Po tomhle doufam ze nikdy nebude olimpiada v Praze pac by se rozkradlo jeste vic penez z nasich dani...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně, státní zakázky jsou prostě "takové", ale o některých se nepíše vůbec a jsou ještě daleko větší brutus než MS v Liberci, třeba Krajské hejtmanství za miliardu na leasing v HK, ale je pravda, že jinak by pivovar spadnul a těžko by to někdo chtěl, natož opravil, "všimné" je národní vlastnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, a hlavně MS za to nemůže, to bychom museli přestat stavět silnice, dálnice, žádné jiné stavební státní zakázky atd.....včetně zdravotních pojišťoven, Mistrovství světa nebo jiný sportovní podnik či akce nemohou za rozkrádací a úplatkářskou mentalitu národa, myslím, že už za komunistů tu bylo heslo "Kdo nekrade, okrádá rodinu", otízkou je jestli to bude někdy jiný, pokud to půjde vše pod koberec tak nebude a náhle vyplave to co provedl Madoff, kolik lidí je nešťastných?

p.s. a to není Madoff z Česka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...