Přejít na obsah

kontrolka oleje


Doporučené příspěvky

Ako ti to povedať, že kontrolku mazania tým čudlíkom nevypneš? Chceš radu, ale furt si tvrdíš svoje. Tak až sa ti to podarí, tak sem napíš. Veľa šťastia ;)

Navyše:

niečo o olejoch

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=20439

a priamo o kontrolke mazania

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=17225&hl=

Nabudúce pohladaj.

Editováno: , autor: Lukynoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě konev začala signalizovat,tak jsem se podíval na měrku.Oleje bylo zkutečně málo,takže konev signalizovala zprávně....olej je vyměněn,vše v pořádku,ale konev stále signalizuje.Kolega mechanik řekl,že ona neví,že už je olej vyměněn a že se ta konev musí vypnout na tom displeji.Jenže signalizuje pořád,ted jsem to byl projet a fut řve! :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohode. Tak ale jedna stránka v prdeli a ani poriadne nevieme čo mu to tam pípa a bliká.

Inak som Luky, nie Loky -_-

Darus máš niekoho v okolí čo má VAG?

EDIT: Tak tá kontrolka by ti mala sama zhasúť ak je dostatok oleja.

Ale stále ti hovorím, že choď k niekomu, kto má VAG a spraví ti kontrolu.

Neviem ale ak sa tá kontrolka dá nejako vypnúť, tak asi VAGom.

Editováno: , autor: Lukynoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako ti to povedať, že kontrolku mazania tým čudlíkom nevypneš? Chceš radu, ale furt si tvrdíš svoje. Tak až sa ti to podarí, tak sem napíš. Veľa šťastia ;)

Navyše:

niečo o olejoch

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=20439

a priamo o kontrolke mazania

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=17225&hl=

Nabudúce pohladaj.

no jo,ty tvrdíš,že přes displej kontrolku nevypnu??A kolega automechanik mi včera pravil,že jo,tak čemu ma potem člověk věřit?Podla teba sa nedanijak vypnout a když signalizuje tak je neco špatně??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak VAG je soft a musíš mať diagnostický kábel. Alebo skoč do Škodovky.

Ale skús si trochu poštudovať fórum a nájdeš dosť užitočných vecí, nech sa nemusíš pýtať na každú blbosť. Ten link na kontrolku mazania si si prešiel?

Malta -_-

Vitaj Láďa -_-

Editováno: , autor: Lukynoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen tak mimochodem Laďo, nějak jsem nepochopil, proč jsi vlastně měnil ten olej ... páč jestli jsem se neztratil někde uprostřed, tak ti vlastně ani OIL na displeji neblikal, tudíž výměna oleje nebyla hlášena, jen ti blikala konvička a pípala ... to ovšem neznamená že by se při nedostatku oleje měl olej měnit ne? Nebo to ti taky poradil ten tvůj mechoš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen tak mimochodem Laďo, nějak jsem nepochopil, proč jsi vlastně měnil ten olej ... páč jestli jsem se neztratil někde uprostřed, tak ti vlastně ani OIL na displeji neblikal, tudíž výměna oleje nebyla hlášena, jen ti blikala konvička a pípala ... to ovšem neznamená že by se při nedostatku oleje měl olej měnit ne? Nebo to ti taky poradil ten tvůj mechoš?

jo,displej nic neukazoval,jen začala blikat a pipat konvička,jasně,že se nemusí měnit,ale podle měrky ho tam bylo málo!A ja jsem auto koupil na podzim,bez servisní knížky a nevím,co tam bylo za olej,musel jsem ho tedy vyměnit komplet! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi áno. Mne sa nikdy nerozsvietila kontrolka mazania za jazdy. A počul som, že keď začne blikať, tak už býva neskoro. Ide o to že čerpadlo oleja nasaje vzduch, t.z. že olej tam už nie je žiaden. U teba asi kontrolka a nedostatok oleja možno ani nesúvisí. Choď na VAG!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kurník co je tohle za diskusi? Drahuška nejdřív vystupuje jako ženská, pak zas jako chlap a navíc je tvrdohlavá(ý) jako můj kokršpaněl

No nic, pokud se tu kontrolku dotyčný mechanik opravdu pokoušel vypnout VAGem, tak bych si to nechal zkotrolovat u někoho jiného, protože dotyčný očividně nevěděl, která bije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wittmann: to je v klidu - Daruška je vyučený automechanik-transvestita, který si říká Láďa. Podporuje ho druhý "automechanik", který nemá šajn, jak kontrolku vypnout.

Jen do toho nalili nový olej, možná vyměnili filtr a teď oba "automechanici" neví, jak vyřadit display.

Bych do displaye mrdnul kladivem a byl by klid. Jen nevím, jestli slovo "mrdnout" není na black-listu tohoto fora.

Rozhodně debata o tom, jestli slovo "mrdnout" je na black-listu či není bude alespoň tak stejně zajímavá, jako proč se Láďa vydával za Darusku. Třeba fakt jen proto, aby to bylo zajímavé pro všechny.

P.S.: Dva automechanici a neumí umlčet jednu kontrolku! (se vším tím komfortem, co servisy nabízejí)

Ještě, že si auto opravuju sám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...