Přejít na obsah

Spojka - zůstává viset pedál


octaviatdi

Doporučené příspěvky

Tak buďto hydraulika (hlavní válec nebo vypínací váleček) a v nejhoršim přítlačák,ale tomu bych moc nevěřil,to by ti pedál padnul úplně a napořád.....viděl bych to spíš na tu hydrauliku.....Kolik máš na tom najeto???

A kde najdu ten váleček ? Zvládnu to nějak sám ? Mám tam najeto 206 000Km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavní je dole u pedálu a druhej vypínací je přímo zvrchu na převodovce..k němu je přístup dobrej,ale k tomu hlavnímu co je za spojk.pedálem je to kapku horší,ale doma se to zvládnout dá ze standart.nářadím........Zkusil bych nejdříve jako první vyměnit kapalinu....odvzdušňovák je přímo na tom vypínac.válečku co je zhora na převodovce a je na 11klíč...Nejlepší přístup je k němu když vyndáš ven celou tu krabici ze vzduch.filtrem...potom je to brnkačka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavní je dole u pedálu a druhej vypínací je přímo zvrchu na převodovce..k němu je přístup dobrej,ale k tomu hlavnímu co je za spojk.pedálem je to kapku horší,ale doma se to zvládnout dá ze standart.nářadím........Zkusil bych nejdříve jako první vyměnit kapalinu....odvzdušňovák je přímo na tom vypínac.válečku co je zhora na převodovce a je na 11klíč...Nejlepší přístup je k němu když vyndáš ven celou tu krabici ze vzduch.filtrem...potom je to brnkačka.

OK,zkusím..jo ještě jedna věc,co je tam za kapalinu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

ahojte, mam tento isty problem. stava sa mi ze pedal mi nevyskoci po stlaceni ale ostane dole, potom do neho musim zospodu tuknut spickou nohy a vtedy vyskoci. V lete ked je vonku teplo tak mi spojkovy pedal aj dost vrzga. Myslite ze to moze byt ten isty problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...