Přejít na obsah

JAWA 350 VB nanuk


Vlasta

Doporučené příspěvky

V pátek jsem byl na STK s microu a stímhle tam dorazil jeden místní nadšenec,ještě ma J350 VB ve žlotobílé barvě,ale tahle je hezčí.Co jsem se snim bavil tak celková rekonstrukce vyšla kolem 90tis a jenom lak stál 20tis.Má to i origo náporovou houkačku a samo měl ma sobě i kožený oblek za 60tých let.

post-86-1238858248_thumb.jpg

post-86-1238858259_thumb.jpg

post-86-1238858269_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
V pátek jsem byl na STK s microu a stímhle tam dorazil jeden místní nadšenec,ještě ma J350 VB ve žlotobílé barvě,ale tahle je hezčí.Co jsem se snim bavil tak celková rekonstrukce vyšla kolem 90tis a jenom lak stál 20tis.Má to i origo náporovou houkačku a samo měl ma sobě i kožený oblek za 60tých let.

Nanuk je muj sen - ted delam Velorex a Panelku - Nanuka udelam doufam jednou taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro zajimavost - tahle motorka kdyz byla prodavana do soukromeho sektoru tak bylo narizeni ministerstva vsechny ty specialni kryty rozmlatit. To se take stalo a rozmlacene byly vsechny do jednoho krom jedne kapotaze, kterou zachranil mistni policajt. Nasledne byla nedavno velka sbirka, nechala se udelat forma a vyrobeno bylo cca 40 kusu kapotazi pro majitele motocyklu, kteri meli prokazatelne v TP napsano, ze se jednalo o VB z te doby ci primo zadni kapsy. Cena te formy atakovala 100000 a cena forem na mrizky a dalsi drobnosti cca stejnou castku. Umite si predstavit, jak se renovace Nanuku prodrazi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...