Přejít na obsah

BRZDOVE TRMENY - BARVENI


Davon

Doporučené příspěvky

Připadám si,jak na sjezdu gynekologů

Tak to jsi tam asi jeste nebyl... Jinak jsem nepobral proc proboha? Kvuli zelene...??

Taky jsem nad tím přemýšlel a nepobral jsem to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

another one :disgust:

hmm takze dozadu jedine cerny :))) zeleny necham jen predek dik -_-

tak sem pak hod vysledek, dost me zajima, jak to bude vypadat, protoze podle me divne. sam natiram trmeny stribrnou barvou, odolnou asi do 800 stupnu a kazdej rok po zime trmeny obrousim a pretru. sice je to pakarna, ale jinak to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak furt premejslim, jestli tu origos zelenou dat jenom na predni brzdice nebo i na ty zadni bubny, tam by to asi vypadalo divne, co mysltie?  :huh:Foto z boku

Az prijdu domu v noci, hodim ti sem foto jak to vypada na zadnich bubnech... Proto jsem to predelal... :disgust::disgust:

takze mels recht, vzadu bubny sem udelal cerny, poradne obrousil ocistil a udelal par vrstev kvalitni cernou ve spreji...uvidim, jak to dlouho vydrzi - napadlo me to nejdriv udelat tou zelenou nabrzdy a na tu pak cernou sprejem, aby to dlouho vydrzelo, ale pak sem se na to vykvak a tou origos zelenou milotecem udelal predek brzdice a super -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak furt premejslim, jestli tu origos zelenou dat jenom na predni brzdice nebo i na ty zadni bubny, tam by to asi vypadalo divne, co mysltie?  :huh:Foto z boku

Az prijdu domu v noci, hodim ti sem foto jak to vypada na zadnich bubnech... Proto jsem to predelal... :disgust::disgust:

takze mels recht, vzadu bubny sem udelal cerny, poradne obrousil ocistil a udelal par vrstev kvalitni cernou ve spreji...uvidim, jak to dlouho vydrzi - napadlo me to nejdriv udelat tou zelenou nabrzdy a na tu pak cernou sprejem, aby to dlouho vydrzelo, ale pak sem se na to vykvak a tou origos zelenou milotecem udelal predek brzdice a super -_-

Foto? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak furt premejslim, jestli tu origos zelenou dat jenom na predni brzdice nebo i na ty zadni bubny, tam by to asi vypadalo divne, co mysltie?  :huh:Foto z boku

Az prijdu domu v noci, hodim ti sem foto jak to vypada na zadnich bubnech... Proto jsem to predelal... :disgust::disgust:

takze mels recht, vzadu bubny sem udelal cerny, poradne obrousil ocistil a udelal par vrstev kvalitni cernou ve spreji...uvidim, jak to dlouho vydrzi - napadlo me to nejdriv udelat tou zelenou nabrzdy a na tu pak cernou sprejem, aby to dlouho vydrzelo, ale pak sem se na to vykvak a tou origos zelenou milotecem udelal predek brzdice a super -_-

Foto? :unsure:

nemam ted fotak :disgust: , kazdopadne nic zajimavyho :D kazdopadne sem byl u znamyho, co ma RS a ta zelena je vazne stejna -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Tak sem se dneska taky pustil do natirani trmenu... Hammerite zelane kladivkova se mi moc nelibila...tak sem zkusil Hammerite zelena hladka...no a na vysledek se podivejte...myslim, ze vypada docela dobre..

Přesně tak. Kladívková je moc tmavá!Tuhle zelenou jsem dal taky a je to OK!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Jinak dotaz pro adminy jsou tu dvě stejná a obsáhlá témata toto v Exterieru a další v podvozku http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=6598&st=75 Zelena barva na brzdove trmeny, jako u RS. Co jedno téma zrušit a nakosit ty obrázky do toho druhého? To v podvozku je obsáhlejší, ale má blbý název ale ten jde změnit. Takhle člověk neví kam to má dát. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dotaz pro adminy jsou tu dvě stejná a obsáhlá témata toto v Exterieru a další v podvozku http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=6598&st=75 Zelena barva na brzdove trmeny, jako u RS. Co jedno téma zrušit a nakosit ty obrázky do toho druhého? To v podvozku je obsáhlejší, ale má blbý název ale ten jde změnit. Takhle člověk neví kam to má dát. -_-

Tak teď to vypadá fakt líp. Škoda, že já je mám taky stříbrný. No co tak příští rok budou černý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se taky pochlapit, jaký mám barevný brzdiče??

PS:zabiak, díval jsem se na tvý auti a tak se mi zdá, že na zadku máš urvaný doraz. V blatníku "svítí" pístnice tlumiče... Nebo je to už stará fotka? Tak néé, to není stará foto...

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...