Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

ahoj Stando....proč?...dyť jsem se i sprchoval :smich:

Ráca: nedělej komika a koukej dorazit....a jestli se stydíš, tak tě třebas Roman může chvilku po sraze vodit za ruku...no néé? :smich:

ale kluci tady psali, že nováčci utíkaj, když tě tady vidí, tak raději beru roha :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráca: určitě se to nějak vymyslí (pro Romana to bude prýma překvápko :palec2: ) ;) ale vážně, jak to vidíš?.....já pojedu ještě se dvěma klukama s Chomutova, v SO ráno vyrazíme a do neděle rozhodně pobudeme :)

Standa: nováčci neutíkaj, ale radši ani nechodí....ale podle mne to bude Markem, protože z něj číší přirozenej respekt vedoucího kroužu a nováčky to odstraší :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráca: určitě se to nějak vymyslí (pro Romana to bude prýma překvápko :palec2: ) ;) ale vážně, jak to vidíš?.....já pojedu ještě se dvěma klukama s Chomutova, v SO ráno vyrazíme a do neděle rozhodně pobudeme :)

Standa: nováčci neutíkaj, ale radši ani nechodí....ale podle mne to bude Markem, protože z něj číší přirozenej respekt vedoucího kroužu a nováčky to odstraší :smich:

a končíš..odebírám Ti funkci sportovního referenta..... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...