Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

standis: to jo, ráca brečí a přitom mu určitě stekl olej na ksicht, páč pod mašinou usnul :smich:

ráca: to neokecáš, je jasný a evidentní že jste z práce vytlemený a odpočatý :p no to ti mělo bejt jasný, že tě nepolitujem a naopak si rádi "přiložíme polínko" lol

ale jináč pěkný fota z práce :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar nazdar :)

ráca: ty voe po měsíci co tu píšem slyším že jsi poprvý v práci makal - to musí bejt ale panečku hrůza :p:smich: no asi žádná radost a pro klustrofobiky hotová slast :palec2:

prej poprví... :smich: .....  předtim to byly normalní věci co nema cenu psat a co mě neštvou,ale tohleto už mě začína štvat...hlavně když se to ted děla pomalu každej měsíc.zníčeho nic se to začlo ucpavat je to divny už mam normalně podezření na nějakyho sabotera z vyroby že hazí bordel do nadrže s emulzí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

standis: to jo, ráca brečí a přitom mu určitě stekl olej na ksicht, páč pod mašinou usnul :smich:

ráca: to neokecáš, je jasný a evidentní že jste z práce vytlemený a odpočatý :p no to ti mělo bejt jasný, že tě nepolitujem a naopak si rádi "přiložíme polínko" lol

ale jináč pěkný fota z práce :palec2:

:kol-130:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prej poprví... :smich: .....  předtim to byly normalní věci co nema cenu psat a co mě neštvou,ale tohleto už mě začína štvat...hlavně když se to ted děla pomalu každej měsíc.zníčeho nic se to začlo ucpavat je to divny už mam normalně podezření na nějakyho sabotera z vyroby že hazí bordel do nadrže s emulzí

asi se mu nechce pracovat a nebo to budou dělat koleové, aby mohli pd mašinou v klidu odpočívat ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to divny už mam normalně podezření na nějakyho sabotera z vyroby že hazí bordel do nadrže s emulzí

no hele, tak jestli to je nějakej pracant a vidí toho tvýho "vysmátýho" kolegu den co den, jak se tlemí a odchází vytlemenej i z práce, tak bych se tomu sabotérovi ani nedivil - si říká, hovno dělaj tak jim přidělám práci :smich:

- ale vážně: tuhle práci ti teda nezávidím, to musí být pěkně na hovno....já bych asi do roka zešedivěl, páč když mi něco nejde, navíc ve stýsněných podmínkách + jako bonus olej a sračky na držce - no nervoval bych se jako pes :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 ale vážně: tuhle práci ti teda nezávidím, to musí být pěkně na hovno....já bych asi do roka zešedivěl, páč když mi něco nejde, navíc ve stýsněných podmínkách + jako bonus olej a sračky na držce - no nervoval bych se jako pes :aggressive:

tak ja už sem si zvyk že když něco nejde tak to prostě musíš nějak udělat aby to šlo.....ale jakmile se valim pomalu v hovnech to mě leze na nervy...samozřejmě jsou dny i noci kdy vše jede a můžu celou dobu dřepět v hospodě..to jsou ty světlí chvilky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja už sem si zvyk že když něco nejde tak to prostě musíš nějak udělat aby to šlo.....ale jakmile se valim pomalu v hovnech to mě leze na nervy...samozřejmě jsou dny i noci kdy vše jede a můžu celou dobu dřepět v hospodě..to jsou ty světlí chvilky :-)

no to máme podobnej styl "zaměstnání"...akorát já se místo válení v hovnech "deptám" psychycky :feve:

přidaj přidaj a ještě si rádi rejpnou :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdopak tě depta??? vedoucí nebo zločinci :-)??

ráca nejhorší je že to je z obou stran + ta naše slavná legislativa, ale s těmahle věcma člověk nic neudělá....lidská blbost je nekonečná, vedoucího si člověk nevybírá a to jaký paskvily se dostanou z hlav našich politiků je jen bonus :palec2:

Standis: málo zločinců néé, ale s tim kanclem trefa do černýho - papíry nejsou můj kamarád :aggressive:

jinak chlapy, ještě jste mě nepolitovali za dnešní smutnou událost s mým mazlíčkem...viz strana nazpět :kuk::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdárec pánové....čtu a pročítám a samá divočina :kuk: první seks a teď domácí mazlíčci :) Ani nevíte, jak jste mi tímhle tématem skazili den...všem vám smutně oznamuji, že dnešního dne brzy ráno odešla na věčný odpočinek moje rybka - při jejím nálezu mne puklo srdíčko, příčina smrti je patrná na první pohled...bože...asi se utopila :feve::sleep: no dobře no, zas tak krušný to není, ale fakt jsem rybku měl a dnes ráno....čekám upřímné soustrasti a kytice

:smich::smich::smich:

je to smutný, takhle se utopit a ještě ke všemu v akvárku :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak s tou blbostí svata pravda....náš vedoucí bejvalej lampasak není špatnej člověk ale jakmile se do něčeho začne montovat nebo při tom nejhoršim případě veme notas a jde se hrabat v programech...to vždycky dopadne blbě a je z toho akorat pruser kterej se musí za něj opravovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...