Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

čau zástupče

jaký máme dnes téma???

tema to nevim ale jak čtu co píše marek a roman tak bude asi nějaky hodně růžovy

Zdravim pánové,

včera mi umřel telefon , nemáte nějaké typi co pořídit za novej stroj ?? :)

ahooojjj

kup si n3110... :smich: .. nebo alcatela ot500 nebo jak se to psalo.... :smich::smich::smich:

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja potrebuju aby to vydrzelo dlouho nabite , obcas mi to mohlo upadnout a volalo to a psalo ( klasika pracovni telefon )

tak to vidim na Ifona :smich:

tak to moje e66 opravdu není je to mrd..ka poprvy jsem si pořídil nokii a už nikdy mi nesmi do baraku .... kdyby neměla navigaci tak jde asi hned....špatna baterka ,horší přijem signalu,samovolně se spoušti f-ce na pozadi a jestli vydrži nějakej ten pád je otázka. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No máme tu zálozni 5110 to je stroj , kdyby to nejak vypadalo tak si to necham (zub času se na něm dost zásadně podepsal) ... vydrzi to 14dni nabity a kdyz to spadne s 3 patra tak to prezije :)

no tak vidiš koupiš batoh at je kam schovat a jejej ještě poslouží... :palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No máme tu zálozni 5110 to je stroj , kdyby to nejak vypadalo tak si to necham (zub času se na něm dost zásadně podepsal) ... vydrzi to 14dni nabity a kdyz to spadne s 3 patra tak to prezije :)

Já mám 6300 Nokii a pohoda a spokojenost..upozorňuju že to služební telefon...takže žádné šetrné zacházení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...