Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

taky všem krásné poledne a dobrou chut k obídku..venku je krásně,to se odpoledne musí nějak využít :) 23 ve stínu...

ahoj, to máš recht...hnedka po obědě si dám pijamo a jdu spát :palec2: No joooo noční šichta :help:

Marku: žádný orgány se už stavět nemusí...0,24 platí a basta, mi už podle toho postupujem cca měsíc - nejde o to že je legalizoavný edno pivko, ale o to že kolikrát má člověk drobnou hladinu po požití různých bonbonů a tyčinek, kapek, nebo i zbytkáč, kterej je zanedbatelnej a muselo se to řešit...teď se prostě dá dejchnou, po 15min znova a když je hladina do těch 0,24 je to OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, to máš recht...hnedka po obědě si dám pijamo a jdu spát :palec2: No joooo noční šichta :help:

Marku: žádný orgány se už stavět nemusí...0,24 platí a basta, mi už podle toho postupujem cca měsíc - nejde o to že je legalizoavný edno pivko, ale o to že kolikrát má člověk drobnou hladinu po požití různých bonbonů a tyčinek, kapek, nebo i zbytkáč, kterej je zanedbatelnej a muselo se to řešit...teď se prostě dá dejchnou, po 15min znova a když je hladina do těch 0,24 je to OK

na co vy kluci hned nemyslíte :smich: já měla na mysli třeba nějakou pěknou procházku a vy hned toto :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapy a vlastně ženo :D taky je u vás tak krásně?....asi vás opustím a půjdu si spálit břicho :smich: včéra jsem se rozhodl zlehounka se vyválet na sluníčku - no usl jsem a záda spaálený na trout :feve:

hele knajpo, tak se mějte..ať vám uteče den a hlavně...hlavně nezlobte :pAHOJ PS: zítra večír bude kontrola docházky, viď Marku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapy a vlastně ženo :D taky je u vás tak krásně?....asi vás opustím a půjdu si spálit břicho :smich: včéra jsem se rozhodl zlehounka se vyválet na sluníčku - no usl jsem a záda spaálený na trout :feve:

hele knajpo, tak se mějte..ať vám uteče den a hlavně...hlavně nezlobte :pAHOJ PS: zítra večír bude kontrola docházky, viď Marku ;)

jj tady je taky krásně,vždyt sem psala,že toho využiju,jen vy ste si to přebrali po svém :smich: tak si užij dník,čáááu kol5 ps:nezapomen se namazat!! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapy a vlastně ženo :D taky je u vás tak krásně?....asi vás opustím a půjdu si spálit břicho :smich: včéra jsem se rozhodl zlehounka se vyválet na sluníčku - no usl jsem a záda spaálený na trout :feve:

hele knajpo, tak se mějte..ať vám uteče den a hlavně...hlavně nezlobte :pAHOJ PS: zítra večír bude kontrola docházky, viď Marku ;)

Takže jsi rudej jako Tvoje autíčko co :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...