Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

cože standa slaví ??? sakriš tak všechno nej ... a dám si řízeček hranolčičky a pivíčko :-)))))))

jídlo si můžeš udělat doma, tady se pije

Slaviš to nějak?

tak normálně, už to není jako za mlada. zajdu s kámošema na pivo, dáme pár panáků a jdeme domu. možná udělám malou grilovačku na zahradě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo stando chapu a je mi jasny že to je kokot kterej si to zaslouží ... jen nerozumim tomu že policie spolu s urnou se chlubej skvělym zasahem zneškodněním apod a přitom nikoho nezajima jakym způsobem řešili to zatykaní když dopustí aby jim opakovaně ujel ohrožoval civilisty atd...podle mě to pěkně zpackali když takovyho člověka zatykam vím co je zač tak se na to trochu připravim a nezastavuju ho placačkou aby se zblaznil a začal lítat po cely praze nebo kde to bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tomu věřím. kámoška mi jednou vyprávěla, že si policajti spletli nějakýho kámoše a vlítli na něj a taky se pochcal, prej je to stršnej mazek, jak všichni řvou a ty nevíš, která bije

to je jasný,lidská psychika je takovýmto jednáním hodně nabouraná a někdy prostě svěrač povolí lol

Zásah musí být razantní a nekompromisní,pokud vypne hlava tak se těžko vymýšlí nejaký pi.ovinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tomu věřím. kámoška mi jednou vyprávěla, že si policajti spletli nějakýho kámoše a vlítli na něj a taky se pochcal, prej je to stršnej mazek, jak všichni řvou a ty nevíš, která bije

To tak můj kolega měl taky smůlu :smich: Jednou byl u nich v paneláku na patře zásah z URNY , oni stáli za dveřma a chystali se na akcia on jako myslivec zrovna vylezl z vedlejších dveří s brokovnicí a všichni na něj hned naskákali, bo nevěděli či to náhodou není zločinec a řeknu vám, že s ním tyden nebyla řeč, co byl tak do..baný lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...