Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

tak to ti neporadím, zaleží jak se cítíš, ale pokud máš před noční, tak to jsi poměrně brzo vstal

no já to kdyžtak doženu v práci ... :smich: ... a co je u tebe novyho ??? dlouho si tu nebyl

Zdravím zdravím :)

Kucííííí, pánové, nemáte ěnkdo známýho (výše postavenýho) na MMB (magistrát města Brna), čistě náhodou..?

ahoj..prosím prosím ... já bych chtěl říct že v brně neznam ani nohu.. :palec2::palec2::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standis: jj :) naštěstí jenom prřestupek, taky jsem dneska mohl stát před soudní "tribunou" .. Těžko říct, jestli to hrát dál a nebo zaplatit a mlčet, což jsem měl asi udělat hned ze startu a né "dělat své teorie". Díky tomu si na mě, za "jeho 20let" praxe prý udělal názor a proto žádá nejtvrdší trest a to prý no miliarda keců okolo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt stando?? hmmmm a jakymu sportu se věnuješ??? třeba chytnu inspiraci.ja sportuju jen přez zimu a v letě se nějak nedonutim

po 2 letech jsem si konečně koupil šlapky k podomácku dělané silničce a malinko jezdím po okolí (zatím jsem začal minulý týden) a s mladou jezdíme na bruslích, byl jsem vyzkoušet stezku na jihu čech a paráda, dali jsme si 20 km a celkem pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standis: jj :) naštěstí jenom prřestupek, taky jsem dneska mohl stát před soudní "tribunou" .. Těžko říct, jestli to hrát dál a nebo zaplatit a mlčet, což jsem měl asi udělat hned ze startu a né "dělat své teorie". Díky tomu si na mě, za "jeho 20let" praxe prý udělal názor a proto žádá nejtvrdší trest a to prý no miliarda keců okolo..

tak zaleží co jsi udělal, nikdy nevíš, co máš udělat. to pak zjišťuješ až pak, jestli si to neměl udělat jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...