Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

ale dost lidí se regnulo i u nich včetně tebe, mě, Woodyho.....a komu se bude chtít pořád překlikávat mezi forama....uvidíme..

já sem říkal od začátku, že se tam regnu, ale jen z toho důvodu, že tam odešli kamarádi z O a abych se mohl s nima domlouvat na srazech, jinak budu převážně tady. zůstalo tady dost dobrej lidí a možná to teď bude víc rodinný, aspoň doufám ve F

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem říkal od začátku, že se tam regnu, ale jen z toho důvodu, že tam odešli kamarádi z O a abych se mohl s nima domlouvat na srazech, jinak budu převážně tady. zůstalo tady dost dobrej lidí a možná to teď bude víc rodinný, aspoň doufám ve F

jo máš pravdu Stando...ale uvidíme.. já taky neodcházím...ale budu pozorovat oboje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja jsem se tam regnul, ale jen proto , roč Standa kvuli srzíkum, ale na pokec jich tam moc není . Když tady někdo známy neco kvaknul o octě, tak jsem to přečet. Ale tam to hledat nebudu a navíc si myslím, že tam ani moc lidí nebude, pouze tech pár ufňukánku :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj....tak regnul jsem se taky i když nevim vlastně proč....stejně jak se tady sem tam najde křivak (mezi A i U) tak to samí se určitě stane i tam a donekonečna zakládat asi nema smysl.sem zvědavej jestli to forum začně vydělavat a co to provede s těmi co odešli a založili to nove .každopádně jim přeju at to vyjde a žádný problemi nenastanou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...