Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Marku nějak se určo domluvíme

Mirku je to hrůza, ja se k tomu raději ani nebudu vyjadřovat

budeme hezky tady a bude nám fajn

chtěl jsem být všude, ale teď v admin sekci bojuju za neše orum......už mě serou..kdo chce ať táhne do řiti...a už sem neleze..je to tak? akorát to tady budou rozhádávat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemá cenu házet na sebe špínu, pokud chtějí jít ať jdou a kdo chce být na obou, ať je na obou

malinko nesouhlasím, jak hned Ptica jim adebral ikony a funkce, když každej dal termín do kdy tu budou, ale je to jeho rozhodnutí

Ty jako majitel firmy bys co udělal se zamestnanci, kdyby posílali zákazníky jinde, že je to tady na pikaču? Vyhodil bys ho, neříke že ne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemá cenu házet na sebe špínu, pokud chtějí jít ať jdou a kdo chce být na obou, ať je na obou

malinko nesouhlasím, jak hned Ptica jim adebral ikony a funkce, když každej dal termín do kdy tu budou, ale je to jeho rozhodnutí

ale dělají si to sami..taky PTicovi a Olinovi dělají naschváli..reakce = akce...nebo obráceně to je jedno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jako majitel firmy bys co udělal se zamestnanci, kdyby posílali zákazníky jinde, že je to tady na pikaču? Vyhodil bys ho, neříke že ne ;)
ale dělají si to sami..taky PTicovi a Olinovi dělají naschváli..reakce = akce...nebo obráceně to je jedno ;)

ale jo, ale já to myslím i na druhou stranu barikády, tohle nikdy k ničemu nevedlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo, ale já to myslím i na druhou stranu barikády, tohle nikdy k ničemu nevedlo

Jsem tady 1,5 roku, přes 3 tis příspěvku, ani jedno varování zatim lol a nevidím v ničem problém. Jsem tu návštěvník a forum má svojeho majitele, ktery tu dává pravidla, kkteré dodržuji a nevidím v ničem problém :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...