Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

přesněji je to takhle:

PODMÍNKY K REGISTRACI DO ŠKODA FABIA CLUBU

Povinnosti k registraci za člena:

* vlastnit vůz značky Škoda Auto

* vyplnit pravdivě formulář

* zaplatit poplatek 400,-Kč (registrační poplatek 300,- + roční 100,-Kč)

* následující roky členský roční poplatek 100,-Kč splatný do konce února každého nasledujícího roku

Výhody zaregistrovaného člena:

* slevy některých tuning.firem

* sleva 5% při nákupu veškerého zboží na www.skoda-shop.cz

* sleva 100,-Kč na srazech SKODAHOME

* umístění na srazech pohromadě s ostatními členy

* vstup na uzamčená témata fóra: http://forum.skodahome.cz

* možnost vlastnit mail "NICK"@skodamail.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kousek od Kauflandu ;) a to doslova. Ulici sem věřejně filtrovat nebudu ;) Každopádně myslím, že budu jedinej s Brněnskou SPZ v Lounech lol až tam zase budu :)

Ted venku lehce sprchlo, já se vyspal a je všecko hej :)

jj ja si to myslel bud naproti nebo pod nebo za kaufem tam sou takovy ulice osobně bych si typ za v tzv. zlodějce..ale to je jen typ....tak s tou brnenskou se ti nedivim ja na dovče celou dobu hledal někoho s U a prvního sem potkal až na dalnici jinak vubec nikde sem si připadal jak cizinec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ja si to myslel bud naproti nebo pod nebo za kaufem tam sou takovy ulice osobně bych si typ za v tzv. zlodějce..ale to je jen typ....tak s tou brnenskou se ti nedivim ja na dovče celou dobu hledal někoho s U a prvního sem potkal až na dalnici jinak vubec nikde sem si připadal jak cizinec

Zase jako takovej cizinec jsem si nepřipadl, páč v ulici asi 5škodáren, všecko novější jak já :feve: a pak že lidi nemaj prachy :smich: Áďa mi taky říkala, že si koupili nějakou novotu tedka, nějakýho Citróna myslím..

Ulice zlodějka, proč se tomu tak říká :o jako černý jsem na tý ulici nepotkal, tak to bude možná něco jiného :p

Pokud by tě to vážně zajímalo, není problém SZ :)

Jo "U"ček tam bylo dost, to zase jo lol ale Brno jsem taky potkal, dokonce v Mostě v tom nákupním komplexu.. ale neměl jsem an to se jít zeptat jestli jsou fakt od Brna :smich: měli starou fábču v ambientu asi tak ještě na starejch Brněnskejch značkách (BRN).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zlodějka proto že je to takova jakoby zkratka z loun k silnici na černčice a nemusí se to spodem objíždět...aspon tak si to myslim že to vzniklo jinak zlodějka se ty ulici říka co já vím od jakživa...akorat že tam ted nedavno naflakali plno jednosměrek tak lidi co tam bydlej dost remcaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zlodějka proto že je to takova jakoby zkratka z loun k silnici na černčice a nemusí se to spodem objíždět...aspon tak si to myslim že to vzniklo jinak zlodějka se ty ulici říka co já vím od jakživa...akorat že tam ted nedavno naflakali plno jednosměrek tak lidi co tam bydlej dost remcaj

Aha, zajímavéé :) no dvě celkem velké silnice to spojuje, ale že by tam byl nějaký provoz (krom opravování jedné křižovatky - chodníku) jsem si ani nevšiml..

No ty jednosměrky jsou tam zajímavě, jsem jako kokos to asi 3x různě objel abych se trefil zrovná do té části zprava a mohl do té ulice vjet.. (nikdy nevíš, kde za rohem čekaj MP s pokutovejma bločkama..). Navi tam ví o jednosměrnosti pouze kousku a navíc TomTom v malých městech moc nefunguje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...