Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

ad bratr: je parchant že vezme auto bez bů, když ho požádáš aby vynesl ten nákup tak ti najde milion argumentů, proč nemůže, sedačky z auta jsem si taky musel plně zařídit já.. ale furt je to bratr, že, rodina..

Kua vidím max protější baráky, docela hustej a nechutnej déšť.

no jo no, rodina je rrodinka :) neboj, jestli se bude za deště bát tak zastaví, strach mu nedovolí blbnout ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo no, rodina je rrodinka :) neboj, jestli se bude za deště bát tak zastaví, strach mu nedovolí blbnout ;)

Tohle udělám já, včetně zapnutí všech světel co jde :feve: u něho o tom pochybuju a víš jak to bývá, on si bude chtít něco dokázat. Já už o tomhle něco vím.

No doufám, že jel za nějakou babou a zůstane tam a nebo chytře aspon v autě.

PS: na něho je okta totiž docela velký auto víš.. bude se mu muset pak koupit něco malýho jako C1 nebo tak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle udělám já, včetně zapnutí všech světel co jde :feve: u něho o tom pochybuju a víš jak to bývá, on si bude chtít něco dokázat. Já už o tomhle něco vím.

No doufám, že jel za nějakou babou a zůstane tam a nebo chytře aspon v autě.

PS: na něho je okta totiž docela velký auto víš.. bude se mu muset pak koupit něco malýho jako C1 nebo tak..

jasný chápu....kup mu krátkou fabku HTp a je klid, stojí pár kaček a na závodění to není ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasný chápu....kup mu krátkou fabku HTp a je klid, stojí pár kaček a na závodění to není ;)

Hele tu máme :p takže to si moc nepomožem.. spíš něco staršího krátkýho na něho.. něco, co může "zničit". Už se zvažuje pár jetejch aut :)

Rychlosti bych se u něho ani nebál, ale spíš to jak jede rtesp. ještě to neumí a jeho myšlenkové pochody raději ani nevědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...