Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

to už je druhá slezina, co se tu za dnešek plánuje :palec2::smich:

a jaká je ta první, to jsem zase o něco přišel

Stando víš že by to znělo i fajně :) myslíš že bychom se měli zeptat i Žanet, nebo to zvládnem sami ozhodnout? :D:smich:

já bych to rozhodnul sami a Žandě to jemně ozmámíme, jak se rozhodlo, určitě bude souhlasit :smich:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a druhej den by jsme si pochutnávali na výborný číně, to máš pravdu, ty oči by se jim nehodily lol

:smich: nevíš co je dobrý...česká kuchyně (z čecha) je to nej :smich:

Stando moje oči jsou samej sval a šlacha...víš jak je posiluju...denně čumim na bednu a monitor...až se z btooho potim do trenek :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich: nevíš co je dobrý...česká kuchyně (z čecha) je to nej :smich:

Stando moje oči jsou samej sval a šlacha...víš jak je posiluju...denně čumim na bednu a monitor...až se z btooho potim do trenek :smich:

česká kuchyně je výborná, ale nesmí jí vařit vietnamec z čecha lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je blbý

ale navrhuji udělat to v Praze, je to přibližně na středu všech, tak nebude moct nikdo říct, že to má dál než druhej :smich:

dobře, ale uděláme to až budeš v jižních čechách, aby jsi to neměl blíž než mi, protože to by mě dost štvalo lol:smich::p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ste rozmazlený a namyšlený, jen já vím jak jsem výbornej a úžasnej kus chlapa :smich::smich:

to setkání knajpy by byo supr, ale je to téměř nemožný...maximálně se tak srazit na SH srazu

:smich: :smich: ano pane, ty jsi ukázkovej kus chlapa lol

ale tak třeba to dopane, a na SH sraz se zajedu podívat určitě :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...