Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Vlasta: diky moc za rady, prave ze to dela treba kdyz jsem na parkovisti, vyjizdim kolo zatocim a najednou pretocim na druhou stranu a popojedu dopredu a ozve se takove lupnuti...dokonce jednou jsem vyjizdel z kruhace a pri zmene natoceni kol a pridani to udelalo...je to vazne divne, mel jsem na jednom cepu problem, jelikoz jsem BLBEC a vsimnul jsem si, ze mam malo dotazeny cep, tak jsem ho prichytil bez momentaku a ja tu matku tak pritah, ze jsem ztrhnul zavit...daval jsem to za vinu cepu, vcera jsem koupil novou matku, bohuzel starou nevysroubuju, tak jsem na tu starou dal novou, cep drzi - kontramatka a je dotazen na presny moment 30Nm + 90°. Spodni cep by bouchal pri vytoceni a projeti nerovnosti, pri zvednutem kole nebyly ale zadne vule a dela to vazne obcas..za chvilku mam STK, tak chci projit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kjávo jestli se pozná ministr podle lavoru tak to už jsem ministr tak 10let.

baris neboj,já i krev daruji,ale takhle při pívku,když se někde bavi kdo co dělá a pod,tak vždycky řeknu,že jak vidím krev tak omdlím a ten kdo mě zná se muže utlouct o stul a ty druhy čučej s otevřenou hubou a to je voda na mlejn a začnu přihazovat a hned je veselo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jezdím jenom do Klatov,páč tady na okrese dřív odběrné místo nebylo a dávat na lehátku někde na škole mě nijak nelákalo,takže jezdím už 10let do Klatov a muj ksicht si už cholky pamatujou.Ale většinou jak 2X do roka mi to nevyjde,ikdyž letos jsem už dvakrát byl,tak možná,že to dám 4x jak si vždy plánuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlasta: diky moc za rady, prave ze to dela treba kdyz jsem na parkovisti, vyjizdim kolo zatocim a najednou pretocim na druhou stranu a popojedu dopredu a ozve se takove lupnuti...dokonce jednou jsem vyjizdel z kruhace a pri zmene natoceni kol a pridani to udelalo...je to vazne divne, mel jsem na jednom cepu problem, jelikoz jsem BLBEC a vsimnul jsem si, ze mam malo dotazeny cep, tak jsem ho prichytil bez momentaku a ja tu matku tak pritah, ze jsem ztrhnul zavit...daval jsem to za vinu cepu, vcera jsem koupil novou matku, bohuzel starou nevysroubuju, tak jsem na tu starou dal novou, cep drzi - kontramatka a je dotazen na presny moment 30Nm + 90°. Spodni cep by bouchal pri vytoceni a projeti nerovnosti, pri zvednutem kole nebyly ale zadne vule a dela to vazne obcas..za chvilku mam STK, tak chci projit :D

Tak tohle bych spíš viděl na horní uložení tlumiču,taky mi to louplo při přetočení volantu a když jsem to rozebral tak chyběly kuličky v ložisku.

kloub vyzkoušíš,že dáš plnej rejd a projedeš se do kolečka někde na parkovišti a musí pravidelně klapat,pak je dobré to prohlídnout,jestli někde neškrtá čep řízení o disk kola a pokud ne tak pak kloub.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...