Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Já si vzpomínám, jak jsme podšmikli májku místním v Podbořanech - Oplotech, když jsme tam byli jako študáci na střední navádět chmel... Mysleli si chudáci, že jim jeden hlídač stačí... Tak nastoupily dvě kočky, začaly se k němu lísat a kroutit (_!_)kama - a než se nadál, májka šla k zemi... a on taky, protože na jednu holku šáhnul a ona "jako na potvoru :D :D " chodila několik roků na judo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konečne doma...

ináč dnes som si dal menšie preteky s kolegom...akurát je moja Fabka 1.2 to potom trošku nestíhala za Audinou (asi 2 liter TDI)...akurát neviem, či som pri fotení trochu nepustil plyn...

 

 

 

 

post-83257-0-02157800-1367436855_thumb.j

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HTP 12V jede víc, ale až ta novější 51kW verze. Ta jde těsně kolem 160 GPS. Mně s plynem na podlaze po dálnici ukazoval tachec asi 180 a GPSka na okně 171 - přesně tolik má Drobek i "v papírech". Kola a gumy 195/55 R15, nafoukáno na 2,5bar  všecky 4, na palubě jsme byli 1 bdící (já za volantem) + 1 spící dospělí + 2 spící nezletilci a k tomu skoro 70kilo bagáže v kufru. V noci, po D11 směrem od Prahy, kdesi mezi Sadskou a Poděbradama...

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wirer: Přesně ty kola co máš ty, jsem měl taky, měl jsem tenrát alu DOTZ Imola, mě se líbili i teď bych si je koupil, kdyby byli aspoň 17cky ale :D Jinak mám za to že jsem měl v TP 170km/h, ale teď bych vařil z vody, každopádně zkusim pohledat fotku, měl jsem tam max co šlo, z Něměcka, krásná rovná dálnice a na tacho bylo 180km/h a podle navi jsem byl na 170 :D ale je fakt že jsem měl najeto cca půlku toho co ty :)

 

Chiquillo: Však a kdo to tak nedělá :D je teda fakt že já spal taky dneska jako malý dítě, jsem to večer zalomil a prý tady byla v noci bouřka jako lusk a ono vůbec nevim :D

 

Cerrtinka: No konec světa nakonec nebyl, a vsadím se že ty neuschneš :p

 

Jinak teda přeju všem krásný pracovní den ;) a dodám počásko, tady zataženo, prší a příjemných 9°C ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno  :kol-28:

 

Teda, odvolávám co jsem včera napsal - že je hnusně, na dnešek to nemá  :D ..

A ještě k tomu mě ten den pěkně začíná...: Jdu k autu, zmoknu jak ***, auto stojí na parkovišti, které se přes noc přeměnilo spíš v rybníku, je tam tak 15 cm vody, tak jsem si říkal, že si to vyfotím, no samozřejmě jel kolem nějaký závodník  a jsem mokrej i za ušima :kol-25: ... No a jak jsem chtěl uskočit, tak mě spadl do té vody telefon  :kol-32: ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda já šel spát až po půlnoci, od západu přišlo blejskání, tak místo tulení se se šlo honem honem sbírat vypraný prádlo z balkónu - a ráno byl budíček kvůli odvozu, protože všude mokro a louže jak píše Galvi. Teď aktuálně 10/10 oblačnosti, duchna skoro až na zem, courá se to tady po okolních vrškách. A samozřejmě z toho cedí, takový to votravný kapání, co není ani pořádnej slejvák, ani "mžení". A to jsem chtěl umejt a navoskovat Drobka a natírat brzdy. Jo, leda velký howning...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já naštěstí ten slejvák v noci prospal.. Ovšem to co je teď venku to je hnus..  Aspoň že telefon se neutopil a zatím funguje.. Snad ten rybník do večera odteče..

 

Já musím do školy, ale asi se dneska na ráno vy*eru.. Když se dívám z okna, tak bych se stejně daleko nedostal, v Ostravě je na Opavské od křižovatky s 17. listopadu kolona až ke Globusu (kolona jak prase pro mimo Ostraváky) Takže bych to ráno už nestihl  :mellow: ..

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...