Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

No snad se to vsechno spravi :feve: ale nevim, dokud ze mam tu Fabču ta mi jedina dela radost a tak ji neco poridim, ted snad mi vyjdou RS pedaly i s RS operkou nohy, ale porad se mi to nejak vse honi hlavou a stve me to :(

to věřím no. :( Tak fábka si určitě nějakej dáreček zaslouží a RS pedály jsou super :palec2:, ale s tou opěrkou nohy nevím, mě se moc nelíbí, ale nechci soudit naživo jsem jí ještě neviděl, tak až přijedeš a budeš jí tam mít třeba změním názor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No snad se to vsechno spravi :feve: ale nevim, dokud ze mam tu Fabču ta mi jedina dela radost a tak ji neco poridim, ted snad mi vyjdou RS pedaly i s RS operkou nohy, ale porad se mi to nejak vse honi hlavou a stve me to :(

nevěš hlavu jsou na tom i hůř.

opěrku na nohu sem si vybastlil ze slzičkovýho plechu a dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to věřím no. :( Tak fábka si určitě nějakej dáreček zaslouží a RS pedály jsou super :palec2:, ale s tou opěrkou nohy nevím, mě se moc nelíbí, ale nechci soudit naživo jsem jí ještě neviděl, tak až přijedeš a budeš jí tam mít třeba změním názor ;)

Bari jukni do bazaru > prodej > tuning díly a Maxxi tam rozprodava svoji fabku a je tam fotka jak to tam vypada ty pedaly s tou operkou :palec2: jj fabca to je takova moje jedina radost asi, ale co ji urcite ted poridim, tak v pondeli se dozvim cenu pruzin Eibach 30/30 nebo 35/35 ted envim ale ono je to asi jedno uz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...