Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Ahoj Jozzi > uz jim pupeny . Mam 4 kusy :)

Jozzi > Dzwonią do Ciebie z orange i chcą Ciebie przyciągnąć do siebie ? Bo ja mam t-mobile tak jak wiesz i do mnie dzwonią z orange i chcą mi wcisnąć jakiś abonament za 29 zł a ja nie chce bo w t-mobile mam nawet rozmowy zagraniczne za 30 gr/minuta a w orange minuta zagranicznej rozmowy to 1,50 zł . To jest 5x drożej . A poza tym jak nie mocno zdenerwują to im powiem że mam sim z czeskiego t-mobile gdzie jest i tak taniej jak u was (orange)

Orange = vodafone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted' v polsku pro mne je nejlepsi tak tak (Vas twist , ktereho mam). V polsku uz nic neni polske , vsechno je zahranicni a tez zeme

a jéjej polština??? :kol-32:

Jak budu mit volnou chvilku to Ti to preloze na cestinu a posile jako SZ :kol-47:

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim odkud jsi vzal tu pupenu :D , pupen je sice zpravně ,ale v trošku jinem pojmu :D Paczek znamena budto pupen ( ale to jest paczek kwiatu naprzyklad na drzewie) a nebo je to koblih , kobliha, kobližek a to je pravě to co mam dneska v sobe v počtu 15 kusu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem nevedel ze pupen to neni . Omlouvam se. Ja to mam v slovniku . Ja po 4 kusu jsem kaput - moc mi sladko . One byly s velmi sladkou ledovou polevou

Józek szybko się skapnąłeś że ja złego określenia używam na pączki. Prawie cała sprawa jest już załatwiona a Ty sie dopiero teraz skapłeś . Brawo :D:D:D

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...