Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Najprv bola volba obycajna combi... ale vzhladom na vybavu + doplnkova som siahol po scoute... za tu cenu sa mi to urcite oplatilo

No myslim ze tam bude 4 ramenny (alebo sa pletiem ?). Trojramenny som nejak nedomyslel. Ale to az tak nesuri :)

Editováno: , autor: PyroSVK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To som sa len tak informoval k planom do buducnosti  :) . Ono by nebol problem doobjednat ale musim s nim objednat cely paket co by ma vyslo na 320 € (8 200 Kč) a to sa mi zda trochu vela 

 

inak tu je ta zelena http://skodaplus.sk/Car/634911/skoda-fabia-combi-scout?query=%26priceFrom%3D0%26inOperationTo%3D0%26speedometerFrom%3D0%26mark%5B%5D%3D32%26model%5B%5D%3D400%26fuel%5B1%5D%3D1

Editováno: , autor: PyroSVK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, to určitě někdo koupí  ;)  ... Já pořád hledám, kde se objeví právě nové 3-ramínko s ovládáním pro rádio a pádlama pro řazení za nějakou přijatelnou cenu... Abych také trošku svoji Fabuli omladil... a mohl se cpát mezi novější modely  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý večer,

pôvodný plán kúpiť roletky do auta proti slnku sa zmenil na kúpu hodiniek :p  síce len také jednoduché, ale s hrudným pásom na meranie tepu srdca, krokomer, stopky, atď...

 

neviete, koľko by vyšli nové znaky na auto niekde v origo servise? PO-KE? či má zmysel objednávať z netu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...