Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

no právě že se bojím.... dneska na silnici 5cm sěhu, cestáři za celou cestu ani jedny, klouzalo to jak navim co, a ještě to ráno odhazovat od garáže fever.gif

tak u nás jen cca 2-3cm...ale foukal děsněj vítr a pěkně to zledovatělo...hlavně jízda na dlažebních kostkách cca 200m stála za to..z kopce do zatáčky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak u nás jen cca 2-3cm...ale foukal děsněj vítr a pěkně to zledovatělo...hlavně jízda na dlažebních kostkách cca 200m stála za to..z kopce do zatáčky :(

jo, to u nás taky, místama se jelo fakt krokem :help: no na těch kostkách to musela bejt teda paráda :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, to u nás taky, místama se jelo fakt krokem help.gif no na těch kostkách to musela bejt teda paráda fever.gif

jo kostky jsou super....z kopečka a zaáčka rovnou na železniční přejezd..jsem se modlil aby za mnou nejel nějakek ko*ot...a třeba mě neťuknul při dopbržďování...naštěstí jsem tam byl sám.....volant doleva auto rovně :)...ale počítal jsem s tím tak pohodapost-23-1156182784.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo kostky jsou super....z kopečka a zaáčka rovnou na železniční přejezd..jsem se modlil aby za mnou nejel nějakek ko*ot...a třeba mě neťuknul při dopbržďování...naštěstí jsem tam byl sám.....volant doleva auto rovně :)...ale počítal jsem s tím tak pohodapost-23-1156182784.gif

ideální situace no, pak tam chytíš nějakýho blba jak říkáš a je to v prdeli :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...