Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

tak když už sis mě vyžádal, tak to už by bylo abych se neobjevil.... co u tebe nového ? .)

no jsem rad ze si darazil,sem si rikal ze trebas nekdy dojdes zastrilet ale od podzimu uz jen nove MW3,hral jsem hodne pres zimu,ted uz moc ne

nejvic casu jsem na biku,loni jsem koupil a chytlo me to jako prase,takze litam po lese,polich nejvice casu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Coveče , nějak neni čas... ke kompu se dostanu tak jednou za uherák a navíc nějak jak u toho dřepim pořád v práci tak ani chuť neni... Navic já se zase nalomcoval k tomu hokeji a teď rozjíždíme novej tým do 8.pllh tak se snažim taky věnovat sportu co to de.

No a kdo tu ještě zbyl ze starý party ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Coveče , nějak neni čas... ke kompu se dostanu tak jednou za uherák a navíc nějak jak u toho dřepim pořád v práci tak ani chuť neni... Navic já se zase nalomcoval k tomu hokeji a teď rozjíždíme novej tým do 8.pllh tak se snažim taky věnovat sportu co to de.

No a kdo tu ještě zbyl ze starý party ? :)

tak jasny to chapu mam to podobny,bike a tenis a na pc neni cas a a ni chut....mozna jen na pecko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...