Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Ty woe,kucí,ku.va den jak c.p. Jedem dneska na zámek 40km od hotelu a 5 km před cílem malá zblula cele auto, asi mě jebne:( . Tak jsme se vrátili, mala se sprchuje a jdem ven na auto,doufám,že to herečka dobře vyčistí,bo já to nezvládnu :(

:smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich:

já se bavím..jen prcka je mi líto...Tebe neeeeeeeeeeeeeeeee

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nemusí být jenom o rychlosti že.. u menších dětí je to celkem běžné :feve: ani z jídla to být nemusí..

Náhodou neválí se doma někomu kabel Molex na 2x Molex ? Tedy rozbočka PC napájení vlastně.. jaksi mi odsloužila jedna větev na zdroji, tak to skusím rozbočit.. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

raca: vídej z dovolené, škoda že ty louny nevyšly, že sem je enjel třebas tenhle týden.. Plánuju se určitě ještě ukázat, ale hodně to záleží, jestli budu pozvanej.. A zatím mi Adélka na meilíka nereaguje.. I dkyž jak jsem se dozvěděl od její ségry, nic nenormálního, že se čeká i týden an odpověd na smsku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...