Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

No a proč máš ty tu FI když tak vyděláváš...a už Ti dochází řeč? proč. dopbře se s Tebou "povídá" :) ...jinak šéfa monemtálně zastupuju...to víš je na dovolený...tak tu vládnu já...a o tom se Tobě může jen zdát co :) ))))

ano došla mi řeč vyhral si.... :feve: ...  vzdavam se... ;):feve: .... a co dál mi  ještě řekneš??  sem jedno ucho a plny očekavaní.... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen se ptám, když dobře a slušně vyděláváš...proč máš FI...já ti to s mojí full vysvětlil...

no já sem samozřejmě na lepši neměl v době kdy se kupovala sem byl v jiny firmě za min slušny prachy.....a ted spíš šetřím na baraček ale to ty panelakovej nepochopíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak alespoň zde někdo něco píše...a ostatní se baví......tak se taky začni s někým jebat a budeš mít proč sem psát :)

Tak když se do mě někdo pustí, tak proč ne, aspoň se pobavím, já nejsem vztahovačnej ani urážlivej, takže to beru s nadhledem :p;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...