Přejít na obsah

RS křídlo - jak na to?


kenny_fx

Doporučené příspěvky

Pokud na to máš nervy nebo nejsi puntičkář a nevadí drobné vady, zvládneš to sám...

jinak tě pak bude štvát, že se ti na to třeba nachytal prach nebo je to nerovnoměrně, atd atd...ale dá se to ;)

Cena? dle ceny spreje, podle mě by 1 nebo 2 spreje mohly stačit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samo, že ironie. Sprejem obstojně nastříkáš malé plochy jako třeba rámeček v interiéru, pokud jsi šikovný. Ale křídlo? NE!

bude to poznat

kvalita laku bude nijaká a časem to bude nahovno. Na křídlo často šaháš a meješ kdejakejma sračkama.

přilepené křídlo budeš muset servat a nechat stejnak nalakovat.

Akorát budeš naštvaný.

Každopádně to dej lakýru. Když seženeš nějakélo levného mohl by ses do 1000-1500Kč bez papíru vejít. Každopádně to za to stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to mám navrtané,a uplně v pohodě,někdo to lepí a drží to taky,já to chtěl mit hned tak proto sem to vrtal.co se týče nastřiku jestli je to křidlo laminát tak ti to můe pěkně zdrbat i lakýrník,takže radši tam kde víš jak stříkaji a nedivat se uplně na cenu....tot muj názor,ale auti bude určo pěknější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechávali jsme si lakovat rs křídlo na OII, když jsme ho koupili byl na něm pouze plnič. cena kompletního laku byla kolem 1500. Lak je i po čtyřech letech perfektní, není na něm jediná vada auto mejem zpravidla vapkou, občas myčka...... silně pochybuju o tom že kdyby si to vzal sprejem že to bude takhle držet a navíc nikdy to neuděláš bez chyby a vůbec teď všude hafo prachu a pylu.... a přebrušuj si to pak celý když se ti to nepovede ! a co se týče lepit nebo šroubovat tak jsme to lepili i šroubovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...