Přejít na obsah

Devil eyes


diddi

Doporučené příspěvky

jak rikam,.. ja nerikal ze mam originaly, tak co tady porad placas o roginalech vole a hidky nehidky,... to mi je uprdele, ja vidim ;) a sviti mi to jak ma ;) ............. a o nejakym urazeni muzes laskave pomlcet, ty chytracku ;);):kol-46: :kol-46: :kol-46: :kol-46: nikdo se te o tvuj nazor neprosil :*

Přečti si vyhlášku a pak tu něco mel..........tímto přestávám reagovat na člověka co mě oslovuje "vole".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

neni to sice barva,kterou chces,ale celkem se blizi(rozhodne lepsi pro predstavu nez treba zelena). Jinak jednoho casu jsem to resil taky a chrom mi k cervene moc nesedi,ale to je vec vkusu....5559954_07022012013_1.jpg

Editováno: , autor: oplik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, můžete mi prosím řict, jak se ta světla seřizují? koupil jsem si je a hned namontoval. žárovky co sem k tomu dostal jsou nějaký mrdky.. dneska jsem objednal nightbreaker plus tak uvidime.. jinak mate to taky jako ja cocka potkavacky stelovatelny motorkem a dalkovy klasika halogen? dalkovy jsem snad dobře pochopi se nastavují těmi dlouhými šrouby doprava/doleva nahoru/dolu.

čočky(potkavačky) tam jsem našel jeden šroubek a tím se štelují dostran ale kde je ten druhej šroub?(nahoru dolu) každá potkávačka mi totiž svítí jinak vysoko, takže elektrickým štelováním si nepomůžu. Pokud by jste mohli přidat fotku byl bych doopravdy moc vděčnej. Díky PETT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Čus hoši abych řekl pravdu mam devil eyes na svoji fabii a je to teda luxus jenom ještě musim dodělat to naklápení jinak vypadaji nádherně mám znich radost a kupoval jsem to uplně naslepo ani jsem nekoukal nikde na foru. Jsou vnich žárovky H1 a svítí hezky jenom drobek škoda že nesvítí bíle ale žlutě že se to nehodí moc k ledkám jinak prima. klidně dodám i foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Snad to nebude vadit, když se tu zeptám na Angel Eyes světla :D

http://www.obautodily.cz/skoda_fabia_predni_svetla_angel_eyes_cerne-603ps009

Nevíte náhodou, zda to jde vyměnit za klasické halogenové světla na Fabii? Nebo je potřeba nějaké speciální úpravy, aby to vůbec fungovalo, svítilo a elektronicky se nastavovalo?

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rad, ze tu je toto tema a doufam,ze se tu zhromazduji majitele DE.

Timto bych vam vsem, co pouzivate tyto svetla, jako denni sviceni rad rekl, ze to v zadnem pripade neni DRL, jsou to jen parkovacky.

Logicky uvazujte a zapnete si svetla k tomu urcena, tyto ledky prd sviti!

(Pokud nekdo ma na svetlech oznaceni DRL tak pro nej toto neplati)

Editováno: , autor: s-talker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Ahojte chalani ja mam tiez devil eyes na svojej fabke ale stale mi svietia stretavacky nejak do zeme...mam uz aj namontovany motorcek na naklapanie svetiel no aj pri najvyzsom vytoceni mi nesvietia dobre....Neviete s ktorymi srobami sa to nastavuje??tocil som s tymi vysunutymi srobami ale sa mi zdalo ze dialkove nimi nastavujem...diky

post-68215-0-43298800-1412508435_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...