Přejít na obsah

Fabia 1,4 MPI Comfort hatchback modrá r.v. 2000, RZ 2J9 9327


Alesak

Doporučené příspěvky

Dne 5.5.2009 v rozmezí 01:00 hod - 06:30 hod byla ukradena Fabia 1,4 MPI Comfort krátká, rok výroby 2000. Ukradena byla v ulici Za Poštou v Praze 10 - Strašnicích. Auto bylo dáno do provozu 27.09.2000 v Itálii. Dovezeno do ČR v roce 2007 cca v říjnu. Koupeno v Autobazaru Vysočina, Žďár nad Sázavou v roce 2007. RZ 2J9 9327, VIN TMBNB46Y3Y3059168. Bohužel žádné dominantní prvky na autě nejsou... kromě mírně promáčknutých pravých zadních dveří a odřeného (následně zaretušovaného) zadního blatníku. Auto jsem servisoval v Auto Elso v Čakovicích... Poslední oprava byla výměna zámku (celého kompletu - elektrika...)...V kufru bylo kromě povinné výbavy ještě 8 prázdných lahví od piva a sekera.... Rádio jsem měl darem ...Clarion s USB... Pokud by se stal zázrak, písněte mi prosím na mail ntwisp@seznam.cz nebo nechte vzkaz...

Jo a ještě: byl prasklý a kryt zpětného zrcátka u řidiče. Slepil jsem ho vteřinovým lepidlem a spoj stříknul fialovou metalízou - jiná barva nebyla. Je to ale malá oprava. Potom jsem musel vyndat těsnění držáku antény a mezeru mezi střechou a anténou jsem vytmelil silikonem černé barvy.... Na levých zadních dveřích byla vyrytá a neuměle zamalovaná svastika...

Díky moc

Aleš

Přikládám poslední fotku, kterou jsem našel...

post-34587-1241730401_thumb.jpg

Editováno: , autor: Alesak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, presne vim jak ti je...me ukradli pred 2 roky zanovni octavku rodicu a byla tejden po pojistce, takze absolutne bez nahrady...no usekat jim ruce, makat nechtej,ale krast auta to by jim slo... :feve:

Sem z Pardubek, tak kdybych nahodou videl nekde podezrelou fabku v modry barve, tak ji zkouknu. Jinak mel si ji pojistenou? A slohli to i s tim zabezpecenim na volantu?

Tak preju at se s ni jeste schledas...Pavel

Dne 5.5.2009 v rozmezí 01:00 hod - 06:30 hod byla ukradena Fabia 1,4 MPI Comfort krátká, rok výroby 2000. Ukradena byla v ulici Za Poštou v Praze 10 - Strašnicích. Auto bylo dáno do provozu 27.09.2000 v Itálii. Dovezeno do ČR v roce 2007 cca v říjnu. Koupeno v Autobazaru Vysočina, Žďár nad Sázavou v roce 2007. RZ 2J9 9327, VIN TMBNB46Y3Y3059168. Bohužel žádné dominantní prvky na autě nejsou... kromě mírně promáčknutých pravých zadních dveří a odřeného (následně zaretušovaného) zadního blatníku. Auto jsem servisoval v Auto Elso v Čakovicích... Poslední oprava byla výměna zámku (celého kompletu - elektrika...)...V kufru bylo kromě povinné výbavy ještě 8 prázdných lahví od piva a sekera.... Rádio jsem měl darem ...Clarion s USB... Pokud by se stal zázrak, písněte mi prosím na mail ntwisp@seznam.cz nebo nechte vzkaz...

Díky moc

Aleš

Přikládám poslední fotku, kterou jsem našel...

post-34587-1241730401_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar Pavle. Jj, je to k vzteku. Clovek na to setri, pak jeste splaci, snazi se aby auto k necemu bylo, stara se a pak prijde nejaky pip pip pip a sproste ho corne....smejdi... S pojistenim jsem byl na stiru a tak nic nebude. Jinak, ukradli to i s pakou na volantu a s alarmem.... Kazdopadne dekuji moc za napsani a podporu. Kazdemu, kdo prijde takhle hnusne o cokoliv to pomuze. Jinak na Pardubky mam fajn vzpominky...nejaky cas jsem tam bydlel a porad tam mam kamose :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to nastve...znam ten pocit bezmocnosti a policajti ty jen krcej rameny. Chapu,neni lehke najit kradene auto, ale pokud by ihned po nahlaseni udelali kontrolu na silnici je sance na nalezeni vetsi a to o dost. Me se jeste vysmali ze me slohli auto rodicu, fakt kryplove :aggressive: , ale ne vsichni jsou stejni. Jinak k Pardubkam, nejsem rodilej Pardubak, takze taky pristehovalec, ale jo je to tam vcelku fajn. Jinak zkus pohledat v okoli, oni to auto slohnou a na par dni odstavi nekde v okoli a az je vse 100% cisty tak jej odvezou... :feve: Ja sem tohle driv nevedel a trebas by sme dneska Octavku meli zpatky...no nasereme to vzdy, kdyz si vzpomenu. :angry:

Tak zkus rozhodit site a trebas se jeste zadari...nadeje umira posledni...Pavel

Zdar Pavle. Jj, je to k vzteku. Clovek na to setri, pak jeste splaci, snazi se aby auto k necemu bylo, stara se a pak prijde nejaky pip pip pip a sproste ho corne....smejdi... S pojistenim jsem byl na stiru a tak nic nebude. Jinak, ukradli to i s pakou na volantu a s alarmem.... Kazdopadne dekuji moc za napsani a podporu. Kazdemu, kdo prijde takhle hnusne o cokoliv to pomuze. Jinak na Pardubky mam fajn vzpominky...nejaky cas jsem tam bydlel a porad tam mam kamose :palec2:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ diky za radu. Hned jak se to stalo, tak jsem proběhl trochu ulic kolem bloku, ale jelikož šéf nechtěl pochopit, že bych se raději věnoval svému problému, musel jsem do práce a to daleko od místa činu a na dva dny.. Takže podrobnější prohlídka byla až později.. Zítra to bude už týden, tak se naděje pěkně rychle smrskává... Tak pěkně do Pardubek... Aleš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi te vazne lito, navic z moji pozice studenta, kdy penez neni nazbyt a auti je velka dira do rozpoctu, bych ty k***y co kradou strilel.

Mam neco podobneho, ber alarmu a bez klacku na volant a rikal jsem si, ze to snad uz nestoji za to krast. Nacez jednou jsem nasel auto s rozmlacenym zamkem, prosli vnitrek a nic nenasli, tak nechali byt...

Asi si poridim alespon ten klacek na volant... pojostku mam, ale zajimalo by me, kolik bych dostal..

Nekdo mi ale tvrdil, ze ten klacek neni problem zdolat a navic ze to jeste laka.. tak s tim otalim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi te vazne lito, navic z moji pozice studenta, kdy penez neni nazbyt a auti je velka dira do rozpoctu, bych ty k***y co kradou strilel.

Mam neco podobneho, ber alarmu a bez klacku na volant a rikal jsem si, ze to snad uz nestoji za to krast. Nacez jednou jsem nasel auto s rozmlacenym zamkem, prosli vnitrek a nic nenasli, tak nechali byt...

Asi si poridim alespon ten klacek na volant... pojostku mam, ale zajimalo by me, kolik bych dostal..

Nekdo mi ale tvrdil, ze ten klacek neni problem zdolat a navic ze to jeste laka.. tak s tim otalim..

...no chlape co na no rict. Paka na volantu neni pro hajzla, ktery profi krade auta zadny problem..a ani zamek na zpatecku co jsem tak slysel... Nejake mensi pobudy to odradi a postavi hraz mezi myslenkou ukrast stejna auta, ale jedno s pakou a druhe ne..alespon si to myslim...a ze by to delalo nejake pomysleni a lakalo zlodeje, to si myslim, ze neni moc pravda. Jinak dira do rozpoctu je to sakramentska...penize z pojistky, co mam informaci, se vyplaceji v casove hodnote auta...cim starsi, tim min..???

Editováno: , autor: Alesak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...