Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Takže cena v SK, v čechách to bude určo lacnejšie

7M0 919 376 395,-

7M0 919 382 84,-

7M0 973 202 277,-

LUKY-007 že som Ti to mohol objednať lebo som ti to objednal hehehe :) a ak nebudeš chcieť tak sa stratí niekde u mňa

PS nie su tam zahrnute ceny dutiniek a gumenych tesneni čo su treba na ten konektor, lebo sam neviem ktore tie gumenky na to su ale mal som ich z nejakych ostrihanych kablov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže cena v SK, v čechách to bude určo lacnejšie

7M0 919 376 395,-

7M0 919 382 84,-

7M0 973 202 277,-

LUKY-007 že som Ti to mohol objednať lebo som ti to objednal hehehe :) a ak nebudeš chcieť tak sa stratí niekde u mňa

PS nie su tam zahrnute ceny dutiniek a gumenych tesneni čo su treba na ten konektor, lebo sam neviem ktore tie gumenky na to su ale mal som ich z nejakych ostrihanych kablov...

Dík asi do toho pujdu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak píše Strojvůdce, maxík vie všetko, ja osobne nemám zapojené brzdové platničky a pásy :D
Mno nechcu delat spatneho proroka, ale taky jsem si takhle hral a nakonec splakal nad vydelkem. V servisu mi tvrdili ze mi nemuzou zapnout na budikach zobrazeni hladiny v nadobe ostrikovacu, protoze tam pry nemam diodu, pry tam nemam ani diodu na tempomat, nevim zda opravdu skodovka takto setrila, ale zrejme jo :)

u nových budíků od 07 už pásy řvou dokud je nezapneš (pokud je samo auto takto vybavené), dříve jen upozorňovalo, teď to jede pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A čím jsi vyvrtal díru aby měla průměr 28mm?

půjčím ti na to stromečkový vrták, chceš?

Dík to budeš moc hodný brzo budu mít dovolenou tak na to vlítnu. Ale docela jsi mě nahlodal tim kabelem pruchodkou u spolujezdce i když to není 100% jako průchodkou je to o dost jednodušší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si hrál a zjistil, že můj maxíček umí taky vypsat km a dny do servisu. Ale jen když nastavím QG2. Když mám QG0tak nic nenapíše. Ani v bloku naměřených hodnot 005 nic není. Teda je: " CHYBA: Skupina 005 Ne Přístupná ". Maxík je MR06, nejspíš. Jukněte prosím někdo s QG0 do naměřenejch hodnot do bloku 005 co tam máte? Díky. :help:

post-3479-1187273571_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo. Zase na mně zkouší další novinku. Asi 10s po zapnutí zapalování na mne rozsvítí malej tlak oleje a svítí a svítí. Až asi 5s po nastartování zhasne. :(

post-3479-1187549514_thumb.jpg

Jinak jsem si přečetl návod a zobrazování servisu na DOTu je jenom u QG1 a 2. :doh  A já proč mi to nejde. Nejspíš s tím souvisí i blok 005, když v tom nejsem sám. Bohužel mám v autě tištěný návod poněkud staršího data a tam o tom mlčí. :)

Editováno: , autor: Strojvůdce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mi z toho pročítání jde hlava kolem a připadám si jako lama. Co všechno bych musel předělat, aby mi šel maxík na octu tour MR 5/2000? Je mi jasný, že překopat na 3. tí generaci komfortu. Ale nevím, jestli musím měnit i airbagovku a přepinovávat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mi z toho pročítání jde hlava kolem a připadám si jako lama. Co všechno bych musel předělat, aby mi šel maxík na octu tour MR 5/2000? Je mi jasný, že překopat na 3. tí generaci komfortu. Ale nevím, jestli musím měnit i airbagovku a přepinovávat?

jseš tu blbě, jseš ve fábii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mi z toho pročítání jde hlava kolem a připadám si jako lama. Co všechno bych musel předělat, aby mi šel maxík na octu tour MR 5/2000? Je mi jasný, že překopat na 3. tí generaci komfortu. Ale nevím, jestli musím měnit i airbagovku a přepinovávat?

jseš tu blbě, jseš ve fábii

a jo... jé to sorry.... díky za upozornění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...