Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Tak už jsem ode dneška taky v rodině Maxidoťáku a maxidotím jak o život. lol ( už jsem kvůli i málem boural :help: )

Tímto bych chtěl vyslovit nevýslovné díky pro "honza72", který sehnal budíky a ujal se ochotně montáže ( po předchozí montáži tempomatu ), je to fakt machr - montáž za chvíli, zručně, rychle, šikovně. lol Díky, díky, díky. :palec2:

PS: vůbec nechápu, jak jsem mohl ty tři roky jezdit bez tempomatu a maxíku. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už taky maxidotím je to super věc a za málo pěněz.Velká pochvala Honzovi72 je to machr.Akorát se nám nepodařilo vagem odstranit rozsvícení kotrolky zadních sedaček ale ta naštěstí po pár sekundách zhasne a nepípá.Ještě by to chtělo časem origo rádio......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám na vás otázku,mám na fabii origo centrál a dodělávanou dálku-výměna komfortky +sklopné klíče,nemám palubní počítač a chci maxidot,montáž mám domluvenou u vaši .bude mě maxik ukazovat otevřené dveře když na ně nemám na současné palubce kontrolky?mám klasik + takže výbava nic moc-el.okna v předu,a ten centrál.Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem MaxiDot z RSka a člověk který to tam měl dát mi tvrdí že to do TDI 74kW nejde. Je to pravda ? Palubní počítač mám, potřebuji to jen přehodit a zprovoznit rádio - není tu někdo z Prahy a okolí který by mi to prosím za nějaký peníz tam dal. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám namontováno, ale vyskytl se jeden doufám menší problém. Na kanálu 39 měl by jít, ale nejde vypnou snímač oleje. Neví prosím někdo jak se toho zbavit. Je celkem jedno jestli softem a nebo přivedením + nebo - na příslušný pin budíků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute, pánové chtěl bych se zeptat při dodělávce PP a případně i maxidotu nevyužili jste někdo

služeb co nabízí honza72 http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=21619

docela mi to přijde i jako seriozní nabídka. :palec2:

Takže se tak vážně rozhoduju docela :)

3000 normálně PP včetně monžáže a 5200 s maxidotem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co je pro mě lepší když nemám auto s PP a budu ho dodělávat, nechat tam klasický budíky a nebo maxíky, protože stejně nemám orgigo škoda rádio, takže ta horní jedna třetina v maxíku by stejně nešla, ted fakt nevím...i cenovej rozdíl je docela značnej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co je pro mě lepší když nemám auto s PP a budu ho dodělávat, nechat tam klasický budíky a nebo maxíky, protože stejně nemám orgigo škoda rádio, takže ta horní jedna třetina v maxíku by stejně nešla, ted fakt nevím...i cenovej rozdíl je docela značnej...

Já jdu do klasiky.Nelibilo by se mi že horní třetina u maxíku nic neukazuje,pokuď nemám origo rádio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já taky kuju, cesta domu byla trochu nebezpečná, bo Miu furt čučela na maxik místo na cestu, takže po najetí na dálnici jsme se prohodili :D

A bylo to i s kaskadérskou vložkou - jeden z členů místního moto-husto-gangu to při odjezdu od pumpy, kde jsme byli, neubrzdil za svým spolukmenovcem jedoucím ve Felicii kombi, a pěkně mu zblízka zrevidoval zadek auta vč. spodku. Tenhle kaskadér se naštěstí zdál ok, motorka asi ne...Felicia byla už tak ve stádiu určitého rozkladu :D

Takže ještě jednou dik všem zůčastněným a i dalším článkům řetězce - modří už vědí :D-_-:worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

áno :worthy:)

ještě dokódovat druhej klíč, bo byl ruch na komunikačním kanálu Pha-Mb a jaksi jsme dorazili jen s jedním klíčem :D

je výhoda, že to zmiňuju jako první, protože tímto to můžu svést na Bobika lol;)

dneska se ještě vysypu do těch klapek a bude klid :D (klapky + 60tis prohlídka atd...odhad 10tis :( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobíku včera som riešil konečne tlačítka na ovládanie maxíku a dopadol som asi takto:

Foto 1 - doska s troma mikrotlačítkami prilepená tavným lepidlom (predtým distančné nožičky sekundovým)

Foto 2 - s pripravenou kabelážou a pinmi

Foto 3 - kabeláž napinovaná už v pôvodnom konektore napájacom

Foto 4 - pohlad ešte na kabeláž

Foto 5 - maxik na mieste...

Foto 6 - foto ako to vyzerá definitívne, tlačítko viac vyčnievajúce je nulovanie

Konečne nemusím strhávať ten plast aby som sa dostal k provizórnemu tlačítku ktoré som mal tam schované :)

post-3171-1180360324_thumb.jpg

post-3171-1180360346_thumb.jpg

post-3171-1180360362_thumb.jpg

post-3171-1180360384_thumb.jpg

post-3171-1180360401_thumb.jpg

post-3171-1180360433_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chyba při komunikaci, ptal se mě jestli má přivézt ještě něco jiného než druhej klíč a vysačku u klíče a já na to nic.... pochopil z toho, že nemá vozit nic...

:kol-122:

hele, čičinty, prostě došlo k informačnímu šumu a nic z vašich prupovídek nezmění skutečnost, že jsem to byl já, kdo jako první poukázal na chybu v komunikaci a svedl to na bobika lol:D

normálně to jede líp s tim maxikem ale :kuk::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...