Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Mam takovej malej dotaz. Budu mit v dohledne dobe Radio Symphony chtel bych vedet jak to spojit s Maxidotem? Cetl jsem tady ze to jde bud pomoci Canu a nebo pomoci tri dratu. Zapojeni canu jsem nasel a rikam si proc by nekdo delal spojeni pomoci tri dratu, kdyz mu u canu staci dva a pry je to lepsi???

Pripadne do jakych pinu se vede do tridratove vedeni?

:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hladaj

Mam takovej malej dotaz. Budu mit v dohledne dobe Radio Symphony chtel bych vedet jak to spojit s Maxidotem? Cetl jsem tady ze to jde bud pomoci Canu a nebo pomoci tri dratu. Zapojeni canu jsem nasel a rikam si proc by nekdo delal spojeni pomoci tri dratu, kdyz mu u canu staci dva a pry je to lepsi???

Pripadne do jakych pinu se vede do tridratove vedeni?

:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prakticky jakékoliv, spíná se na kostru při otevření. Origo jsou součástí zámku, takže vyměnit zámky. Kapota jde do BSG XS6 T16a/13 (černá svorkovnice) a kufr do BSG XS5 T6k/3 (červená svorkovnice).

Tka jsem koupil centrál pátých dveří a v návodu vedou drát od spínače 5-tých dveří do XS5 pozice 4??? Tak kam to tedy má jít? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak origo zámek má dva spínače. 1 rozepne už při zacvaknutí na první západku, zhasne lampičku a povolí funkci servu na otevření. 2 spínač je ještě seplý a signalizuje na maxidotu, že je otevříno. Rozepne až při uplném zavření dveří.

1 spínač je připojen na XS5/4 a 2spínač je na XS5/3.

Takže pro funkci serva připoj na 4, pokud ti jde jen o signalizaci tak na 3 a pokud obojí a ten tvůj centrál má jen jeden spínač tak to připoj na 3 i 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak origo zámek má dva spínače. 1 rozepne už při zacvaknutí na první západku, zhasne lampičku a povolí funkci servu na otevření. 2 spínač je ještě seplý a signalizuje na maxidotu, že je otevříno. Rozepne až při uplném zavření dveří.

1 spínač je připojen na XS5/4 a 2spínač je na XS5/3.

Takže pro funkci serva připoj na 4, pokud ti jde jen o signalizaci tak na 3 a pokud obojí a ten tvůj centrál má jen jeden spínač tak to připoj na 3 i 4.

Díky, hodím to na 3 i 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...