Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Vďaka ešte raz,

ano hovorili sme o tom že to AUDI tak má na zraze...

chcel som iné tlačítka trochu, alemoc miesta tam neni na experimenty tak som to vyriešil takto "diskrétne" a verím tomu že pokial to niekomu neukážem že hen toto sú tlačítka tak si to ani nevšimne

super řešení, skoro jako u audi, akorát o jeden čudlík víc -_-
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, potom nafoť :) :)

Inak ak by niekto chcel mať na Maxíku pod teplotou čiaru ako rozdeluje teplotu od PP tak si stačí nakódovať v CAN Gateway automatickú prevodovku :)

Aj keď rýchlosti nebude ukazovať, čiarka sa zobrazí.

Avšak pri autíčku je to rušivé

Profor: No vypadá to bombově, už se nemůžu dočkat na sobotu...kdy už budu taky maxidotit :palec2:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám namontováno, ale vyskytl se jeden doufám menší problém. Na kanálu 39 měl by jít, ale nejde vypnou snímač oleje. Neví prosím někdo jak se toho zbavit. Je celkem jedno jestli softem a nebo přivedením + nebo - na příslušný pin budíků.

Uz to mate odstranene? Myslim, ze uz vim, jak tu kontrolku oleje zhasnout..

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mám takovu nevšední otázku, dá se u maxíku vypnout tak signalizace otevřených dveří za jízdy. Většinoujezdím sám...ale když mám nedisciplinovanou posátku většinou každej vystupuju když se auto ještě trošičku pohybuje lol a tak mě to pískání že jsou otevřený dveře docela štve :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovu nevšední otázku, dá se u maxíku vypnout tak signalizace otevřených dveří za jízdy. Většinoujezdím sám...ale když mám nedisciplinovanou posátku většinou každej vystupuju když se auto ještě trošičku pohybuje lol a tak mě to pískání že jsou otevřený dveře docela štve :)

Mas nedisciplinovanych spolujazdcov. Treba to vychovavat, napr. napismi v zneni:

NEROZPRAVAJTE SA ZA JAZDY S VODICOM

AK STOJITE DRZDE SA

NEVYSTUPUJTE ZA JAZDY

:laugh.gif

Podla mna je to celkom fajn ficurka, kazdy sa cuduje co to pipa a hned zatvara dvere ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mam problem.

Na Fabii 1,4 TDI s vybavou Ac+ el okna je BSG 6Q2.. Ta udajne nepodporuje tempomat..Ale ani po vymene BSG za 6Q1 tempomat nejde..

Kodovani BSG bylo 17422, coz jina bsg neumoznuje..

Ridici jednotka motoru je 045 906 019 BQ

Pomuze nekdo?

Login 11463 normalne probehl, kontrola packy pres vag s touhle rj. motoru na kanale 066 nejde..

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak páni ja som namontoval vo štvrtok kabeláž na čidlo hladiny v nádržke ostrekovačov a vyhrievané trysky ostrekovačov

čísla dielov

6Y0 955 986 tryska ostrekovačov s vyhrevom

1J0 973 702 konektor trysky ostrekovačov s vyhrevom, spínač spiatočky

7M0 919 376 snímač hladiny v nádržke ostrekovačov (čakal som niečo zložitejšie ako len dva kontakty)

7M0 919 382 tesnenie na snímač hladiny v nádržke ostrekovačov

7M0 973 202 konektor na snímač hladiny pre štandardné ISO piny

Ďalej foto snímača na nádržke

post-3171-1186313799_thumb.jpg

post-3171-1186313920_thumb.jpg

post-3171-1186314028_thumb.jpg

post-3171-1186314380_thumb.jpg

post-3171-1186314435_thumb.jpg

post-3171-1186314477_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno kábliky som pretiahol do vnútra na jednom málom osadenom konektore konektoru medzisteny, spolu som viedol trojo kablikov, jeden na čidlo - tenký žltý káblik v nútri v 2mm bužírke vedúci k maxíku a dva káble - žltý 0,75 ako rezerva vedúci k poistkovke v 4mm bužírke s bielym 0,5 pre trysky ostrekovačov vedúci na poziciu 21 v poistkovej skrinke a napájaný za relé pre X kontakt

v motorovom priestore som napájanie pre trysky rozvetvil v konektore medzisteny, kostru som potiahol z očka pod RJ motoru a vetvil zasa v konektore. k tryskám vedú dvojlinky popri hadičke.

zo žltého 0,75 som v motorovom priestore potiahol 1,5ku spolu s červeným 1,5 na čidlo hladiny cez tunel plastovy pod baterkou a vlnovcom pre trubu a snimač teploty potiahnuty dole k trube a zaizoloval. Zem pre čidlo som zobral zo zemniaceho pinu na čidle teploty (zem pre snímače)

v konektore medzisteny si všimnete modrý kábel pre čerpadlo na ostrek svetiel a dva šedé 1,5ky na hmlovky pre corner

mal som dooosť bordel v motorovom priestore tak som to trošku poutieral aspon :D

post-3171-1186316876_thumb.jpg

post-3171-1186316926_thumb.jpg

post-3171-1186316965_thumb.jpg

post-3171-1186317023_thumb.jpg

post-3171-1186317056_thumb.jpg

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...