Přejít na obsah

silenbloky na motore


vailoo

Doporučené příspěvky

Ako zistim,ze treba vymenit silentbloky na motore na fabii 1,2 htp 47kw ,respektive silentblok na prevodovke???? Ked pustam spojku tak mi trase celym autom acitim to az na kostre auta. Ked to bolo na jame tak to vyzeralo na spatny silentblok na prevodovke ale niesom si isty.Ma niekto skusenosti.Nic podobne som tu zatial nenasiel. Dik.

Editováno: , autor: vailoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to už má nárok.

Ale ked ju skusam ,ci spravne funguje tak vyzera ,ze je to ok. Nepreklzuje ani nic. Po celodennom citani tu na fore som narazil na niektore diskusie a nemusi to vobec suvisiet so spojkou alebo so silentblokmi. Trase to pri rozbiehani ako keby sim bol fakt amater . Niektori tu uz kvoli tomu vymenili pol auta podla toho co citam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ked ju skusam ,ci spravne funguje tak vyzera ,ze je to ok. Nepreklzuje ani nic. Po celodennom citani tu na fore som narazil na niektore diskusie a nemusi to vobec suvisiet so spojkou alebo so silentblokmi. Trase to pri rozbiehani ako keby sim bol fakt amater . Niektori tu uz kvoli tomu vymenili pol auta podla toho co citam.

silentbloky to delat nebudou,ze by byli v haji to se mi nezda,spojkou to taky nebude,jestli chodi jak rikas .A trese to jen na miste nebo i pri jizde????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

silentbloky to delat nebudou,ze by byli v haji to se mi nezda,spojkou to taky nebude,jestli chodi jak rikas .A trese to jen na miste nebo i pri jizde????

v podstate to trase autom pri neutrali a strasne to skace ked sa clovek rozbieha na jednotke. Alebo ked ho clovek sponuje na rucnej brzde a hra sa so spojkou.

Co som tu vycital tak by to na takych 90 percent mohli byt lambdasondy. Aky je tvoj nazor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to třese i na neutrál (při nesešlápnuté spojce), tak to spojkou nebude. Unavený přítlačák se projevuje jen při záberu spojky.

Nema to urcite taky chod ako by to malo mat. Na diagnostike to nevyhadzuje nic a pred pol rokom si tam menil podpaleny ventil cize uz nechodi na 2 valce :D

Moho to zasrat lambdasondy ked to dobre nespalovalo?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nema to urcite taky chod ako by to malo mat. Na diagnostike to nevyhadzuje nic a pred pol rokom si tam menil podpaleny ventil cize uz nechodi na 2 valce :D

Moho to zasrat lambdasondy ked to dobre nespalovalo?????

lambdy sondy to nebudou,to by vyhodilo chybu nejakou,kdyz pises ze nemas chyby,tak budou ok.Je normalni ze se auto-motor trese na volnobeh,a kdyz se rozjizdis tak das treba malo plynu a spadnou otacky a zatrese se to.Takhle ti to pripada????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Ako zistim,ze treba vymenit silentbloky na motore na fabii 1,2 htp 47kw ,respektive silentblok na prevodovke???? Ked pustam spojku tak mi trase celym autom acitim to az na kostre auta. Ked to bolo na jame tak to vyzeralo na spatny silentblok na prevodovke ale niesom si isty.Ma niekto skusenosti.Nic podobne som tu zatial nenasiel. Dik.

Ak ti to seka aj ked brzdíš, tak je to silentblok. Ja mam ten isty problem. Ja som menil najskor ten vrchny olejový,stal 100eur, seká to dalej. Teraz som objednal spodny za 30eur, malo by to prestať. Dúfam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...