Přejít na obsah

Klimatizace


TicTac

Doporučené příspěvky

klima se má čistit pravidelně, jak už to smrdí, to je už pozdě, někde jsem našel o tom celkem pěkné povídání, pokud to objevím znovu, tak to sem šoupnu. Jinak pokud se nečistí, tak může vzniknout i alergie na klimatizaci. V některých podnicích, kde se houfně používá klima se dělají i alergotesty na klimatizaci. jinako jápoužívám Den Braven, či jak se to jmenuje, už druhým rokem, na 3 autech - různé značky a vždy s výměnou kabinového filtru.

Editováno: , autor: blizard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když otevřeš kastlík tak nahoře máš 3 šrouby a na spodu pod dvířkama dva, tak ty vyšroubuješ, odpojíš osvětlení a kastlík vyndáš. Pod tím je vidět větrák topení, odpojíš kabely a drží snad na 2 šroubech, už si to nepamatuju a tím se potom dostaneš dovnitř tělesa topení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když otevřeš kastlík tak nahoře máš 3 šrouby a na spodu pod dvířkama dva, tak ty vyšroubuješ, odpojíš osvětlení a kastlík vyndáš. Pod tím je vidět větrák topení, odpojíš kabely a drží snad na 2 šroubech, už si to nepamatuju a tím se potom dostaneš dovnitř tělesa topení...

Vdaka, podarilo sa, akurat na ventilatore sa mi zlomilo jedno rebro, pravdepodobne od tej hadicky a robilo to vibracie. Ale vybral som aj presne protilahle rebro a tym som to asi vyvazil a vibracie prestali. Chvala bohu. Este raz vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Robil som to pri zapnutej klime na plno a vtiahlo mi to aj hadicku zo spreja cez vetrak pod pelovym filtrom. Ako ju mam vybrat, kde by mohla vo ventilacii byt ???? :feve:

tak to sme dva. Vyndal jsem větrák a byla namotaná v něm. Ale po vyndání větráku je krásně vidět na výparník. Tak jsem celej prostor vyplnil pěnou asi třikrát pokaždý zandal ventilátor a pustil. Asi lepší než to tam cákat před ventilátorem ale hlavně začínala smrdět a teď nic. Hurá... :)

jo a stříkal jsem tam Airco cleaner od Motipu. V Globusu asi za 250 Kč

Editováno: , autor: dadaoct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...