Přejít na obsah

(Ne)pohodlí ve Fabii RS


lordmystic

Doporučené příspěvky

Chci si koupit Fabii RS, ale všichni známí mě od ní odrazují, prej se v tom nedá jezdit, podvozek moc tvrdej a na běžné ježdění nepoužitelné - prej je z toho člověk vyklepanej jak z žebřiňáku.

Je to pravda nebo máte někdo jinou zkušenost? Jezdíte s tím autem někdo třeba pravidelně do práce či po horších okreskách? Dá se to snést ta tuhost a tvrdost podvozku na běžné ježdění?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhost? To skoro nepoznas od normalni FAbule, jen je ta jizda pohodlnejsi, protoze jsou tam sportovnejsi sedacky s lepsimi prolisi.Takze slovek do nich lip zajede a drzi te v zatackach . . . .

Fakt tam není velkej rozdíl v pohodlí na horší silnici od klasické Fabie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si koupit Fabii RS, ale všichni známí mě od ní odrazují, prej se v tom nedá jezdit, podvozek moc tvrdej a na běžné ježdění nepoužitelné - prej je z toho člověk vyklepanej jak z žebřiňáku.

Je to pravda nebo máte někdo jinou zkušenost? Jezdíte s tím autem někdo třeba pravidelně do práce či po horších okreskách? Dá se to snést ta tuhost a tvrdost podvozku na běžné ježdění?

Mas teda dobre zname,jen co je pravda....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne tak je pravdou že o ní nikdo neřekl žebřiňák, to jsem tak trochu zveličil, ale že je dost tvrdá a že je z toho člověk hodně vykodrcanej... Fakt to nepoznam od krátkého svezení, delší jízdu sem neměl možnost zkoušet. Co vaše názory, hlavně na D1-ce a na okresních silnicích... má někdo nějaké konkrétní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to strašný, třeba obrubník v 50km/h s tím přejet nejde a hrozně to skáče. Cejtíš i bílý pruhy zebry na přechodech pro chodce. Strašný auto. NEKUPUJ SI TO!!!!! :smich:;)

P2M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_bastien

Já jsem o RS svého času taky uvažoval a odradilo mne to, jak vypadá. S tímto autem bych si připadal jak od kolotočů. Vadí mi vlastně všechny "vzhledová vylepšení". Od spoilerů, přes stříbrné provedené pedálů, budíků atd. Chtěl jsem ji z důvodu silného motoru, nakonec jsem koupil TDI a jsem spokojený. Jel jsem s ní cca 40 km po kvalitní silnici a svezení je pěkné. Myslím si ale, že tohle auto svým vzhledem je pro pouze mladého muže. Vidět pána středního věku v obleku za volantem, tak si pomyslím něco o jeho zdraví....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem o RS svého času taky uvažoval a odradilo mne to, jak vypadá. S tímto autem bych si připadal jak od kolotočů. Vadí mi vlastně všechny "vzhledová vylepšení". Od spoilerů, přes stříbrné provedené pedálů, budíků atd. Chtěl jsem ji z důvodu silného motoru, nakonec jsem koupil TDI a jsem spokojený. Jel jsem s ní cca 40 km po kvalitní silnici a svezení je pěkné. Myslím si ale, že tohle auto svým vzhledem je pro pouze mladého muže. Vidět pána středního věku v obleku za volantem, tak si pomyslím něco o jeho zdraví....

No přesně tohle mi říkal dneska táta - mě osobně je cca. 28, jsem sám (max. přítelkyně), takže by to šlo. Navíc se mě osobně fábie rs a její zpracování líbí - je to holt věc vkusu. Jenže jsem zase docela velkej (přes 191 cm) a prej to nevypadá dobře. No stále zvažuju, je to srdcovka, ale taky 300 klacků :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si koupit Fabii RS, ale všichni známí mě od ní odrazují, prej se v tom nedá jezdit, podvozek moc tvrdej a na běžné ježdění nepoužitelné - prej je z toho člověk vyklepanej jak z žebřiňáku.

Je to pravda nebo máte někdo jinou zkušenost? Jezdíte s tím autem někdo třeba pravidelně do práce či po horších okreskách? Dá se to snést ta tuhost a tvrdost podvozku na běžné ježdění?

Jezdníme denně po okreskách 70 km do práce a v pohodě. Je trošku tvrdší než klasika, ale není to zas tak strašné. Taky měřím přes 190 a místa je ažaž. S tím posezem bych to neřešil - dáš si sedačku dolů a je to v pohodě. Za ty jízdní vlastnosti, spotřebu a vzhled to určitě stojí!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že tvrdší podvozok sa viac prejaví na horšej ceste, širšie kolesá budú hlučnejšie (najmä na hrubom asfalte) a do istej miery môže nastať diskomfort na panelke, kde bude väčší problém nájsť rýchlosť, pri ktorej to nebude príliš drncať. Ak ti toto nevadí, tak kúp.

Inak tie športové sedačky sú fakt výborné ale zase ide ich zohnať aj do staršieho auta (napr. AlesioP) alebo boli aj v niektorých modeloch už od výroby (mimo RS, tam je dosť nepraktický ten svetlý okraj).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...