Přejít na obsah

Čištění interiéru kvalitně!?!


Mike

Doporučené příspěvky

Ahoj, nemáte někdo dobrou osobní zkušenost s nějakou firmou, co se zabývá kompletním čištěním interíéru. Brno a okolí. Potřebuju vyčistit sedadla fakt do hloubky, po zimě jsou docela flekatý :angry: . Při té přiležitosti bych si chtěl nechat ošetřit a renovovat lak a pořádně omýt podvozek a motor. Prostě kompletní umýtí, vyčištění a ošetření auta, aby zase vypadalo k světu B) .

Zajímají mě osobní zkušenosti a rady.. Na netu jsem našel firmu TARTE, s.r.o. , která tyto služby poskytuje v Brně u gáráží hotelu Slovan. Její stránky vypadají slušně, nabízí co chci a rozumný ceny..maté s nima nějakou osobní zkušenost nebo aspoň z doslechu...uff...to jsem se rozepsal... :D DÍK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Tarte je kvalita dobrá, necháváme si tam čistit firemní vozy a vždy byla spokojenost. Rovněž skvělé zkušenosti máme s firmou Auto Pospíšil na Karlově ulici. Obě firmy samozřejmě dělají i ruční mytí karoserie a její následné voskování. Obě lze doporučit  -_-

Díkec, koukám na stránky Auto Pospíšil a vypadají taky slibně. Navíc nabízejí geometrii a tu já budu po téhle zimě - samá díra - taky potřebovat. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známý mi doporučil Tarte, jak jsi psal, údajně je vždy naprosto spokojený, takže já tam taky mířím příští týden a uvidí se no.

Tak mi pak pls dej vědět jak jsi byl spokojený s kvalitou služeb. Mimochodem, co všechno máš v plánu - vnějšek, vnitřek nebo obojí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...