Přejít na obsah

předělání převodovky z 5-ti kvaltu na 6-ti


kubajz

Doporučené příspěvky

zdravim! nedělá to nějaká firma?že by mně tam přidali další rychlost? nebo nejde tam nějak napasovat převodovka ze 4x4? mam octavii 1,9 TDI 66kw a na dalnici mně to stve ze to tak zbytecne pretácím (treba pri 160ti tacho bych klidne vrznul dalsi rychlost a pohoda...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro kubajze-čti dieselpowerforum.Chip mi dělal kolega,trysky sám.

Killingmane,cena je i na převodovky 4×4??

Jinak okolo 20.000 vyjde orig.převodovka+poloosy+spojka+startér z PD-6.kvalt

Jo, cena je shodná jak na 4x4, tak i na dvoukolák :-)))

Oni tam pouze dodělaj šestku a změní pětku - pokud beru tu základní úpravu, ani nevyndávaj převodovku z auta, prostě dodělaj o kolečko navíc...

Převodovka šestikvalt za 20ku? Hm, to je asi cena nějak boková a zadní bo ze škodovky to vychází na dvě kila :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj kluci mám prosbu dokázal by někdo změřit na RSu ty to rozměry na převodovce ..... od příruby motoru s převodovkou k vnější a vnitřní přirubě kloubového hřidele...moc by jste mi tím pomohli.....mám 6 ti kvalt z leona a laboruju s polosama..nevím jestli má šestikvalt stejný proporce jako 5ti kvalt.. byl bych moc vděčnej...Předem moc dík Ciky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O dodatečné montáži šestikvaltu do původní skříně byl článek vloni asi na podzim ve Světě motorů. Pokud si trochu pohledáte najdete to určitě ve starších příspěvcích . Tam to bylo bez demontáže převodovky z vozu a v jednom dnu u vás. Pokud si dobře vzpomínám tak ale cena byla asi ještě vyšší než tady uvádíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem to ve starší diskusi:

Ve světě motorů 43/2005 v článku "O stupeň lepší"je popsaná dodatečná montáž šestého převodového stupně do převodovky 02A a 02J Provádí na počkání cca 4 hodiny u Vás firma Eurotuning. Cena cca 25 900,- bez DPH plus práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...