Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Hmm, tak to je na zastrel, takovy poruchy nesnasim.  :(  :(

nejhorší neco uděla...dá to zase do kupy..jede to projet a dup zase...bude to beztak kravina....ale tý prace...zitra 5den :doh

ale chlapík šikovnej...já mu fandím.....ps co mě zbývá :smich:

A propo co to vubec delalo, nebo spis nedelalo.? :D

Jinak nejhorsi je kdyz zkolabujou dve veci najednou a ty to menis po jedny a pokazdy vracis tamtu zpátky. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak nejhorsi je kdyz zkolabujou dve veci najednou a ty to menis po jedny a pokazdy vracis tamtu zpátky. :(

jedeš a škube - zase jede...nebo jedeš otáčky na 0....jedeš přibržduješ a zdechne motor a tak podobně....nemužeš se rozjed plyn nereaguje :) libofka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak nejhorsi je kdyz zkolabujou dve veci najednou a ty to menis po jedny a pokazdy vracis tamtu zpátky.  :(

jedeš a škube - zase jede...nebo jedeš otáčky na 0....jedeš přibržduješ a zdechne motor a tak podobně....nemužeš se rozjed plyn nereaguje :) libofka

Eh, no tak to je husty. nezavidim. Drzim palec at to do toho hradce poresej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě stačí ta hromadná doprava...to z toho vylezu spařenej jak fena kua  :angry:

Copak? Servis stále mlčí? :unsure::unsure::unsure:

no chlape dneska sem s ním už asi 3x volal a chlapík je z toho mírně neštasnej...mimoto pořád ještě na tom tedka dělá (pry má myšlenku :) no ale zatím nic....co už se dělalo...diagnostika, ŘJ ven,kontakty, komplet kabeláž proměřena, zapalování, regulační ventil, čerpadlo paliva - podezření - nakonec po kontrole tlakovaní jednotlivých okruhu zavrhnuto,a ted rozebral škrtící klapu....zitra si pro to mám přijet at mam na vikend auto...a po vikendu zase z5...tak jako nevím čím pojedu do hradce sakra :( :( :( :( :(

zitra...nové čerpadlo, nová ŘJ, nádobka aktivního uhlí (kontrola)....no rozmrdané to autí musí být hezky :( :( :(

Ty woe, tak to je brutus :( Ja to mam taky na pozorovani :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konecne patek pane ;)

jj tenhle tejden byl brutálně dlouhej a to ještě o víkendu má přijet na návštěvu příbuzenstvo :rolleyes: mě z toho asi jebne, sem gruntoval celej barák, myslím,že se někam zašiju a nebo zajedu za kamošem na pokec - ty rodinný sešlosti moc nemusím :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...