Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

konecne patek pane ;)

jj tenhle tejden byl brutálně dlouhej a to ještě o víkendu má přijet na návštěvu příbuzenstvo :rolleyes: mě z toho asi jebne, sem gruntoval celej barák, myslím,že se někam zašiju a nebo zajedu za kamošem na pokec - ty rodinný sešlosti moc nemusím :disgust:

no ja taky ne...u nas bylo zase vcera neco...tak jsem pak sel radsi pryc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začnou s tim jak je všechno drahý a skončej u nemocí to známe...

aaaa koukám,že s tím máš taky zkušenost <_<

Tak decentně, u nás se chystá oslava narozenin babičky tomu se nevyhnu, ale je jí 93let, to se slaví už každej rok, i když já bych tady takhle dlouho bejt asi nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak decentně, u nás se chystá oslava narozenin babičky tomu se nevyhnu, ale je jí 93let, to se slaví už každej rok, i když já bych tady takhle dlouho bejt asi nechtěl.

Tak to je mazec,taky myslím,že bejt na světě tak dlouho není žádná výhra,ale pokud slouží ještě zdraví tak to možná je v poho - co víš pokud se dočkáme přibližného věku, tak budem třeba serfovat po netu a pařit gamesy ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je mazec,taky myslím,že bejt na světě tak dlouho není žádná výhra,ale pokud slouží ještě zdraví tak to možná je v poho - co víš pokud se dočkáme přibližného věku, tak budem třeba serfovat po netu a pařit gamesy ::'

Jj my už s tim kompem umíme, tak budeme mít elektrický křesla rovnou s kompem... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byla schůze rychlá,trochu jsem křičel ;)  ;)

To správné šéf musí umět ;):specool:

něco pánové posrali :disgust:

to se obcas stane

no to jistě,ale nic se nemá přehánět :disgust: občas je potřeba je vrátit do reality a za poslední dva měsíce toho bylo víc než dost :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...