Přejít na obsah

Sex ve Fabii


peetr

Doporučené příspěvky

Moc  se tady pise na temu " sex ve Fabii"

kouknete jak to skutecne vypada ne ve Fabii

patri to do sekce video ale tema je tady:

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=...backseatsex.wmv

Vog

Hrozný lidi........ člověk si nemůže v klidu ani za :prc: když to na něj přijde :)

ono by to chcelo aby nam povolili tonovane skla uplne na nepriehladne aj vpredu uz len z tohto dovodu, teraz v zime mi dost vadi ze nahodni okoloiduci vidia moj biely zadok, dost ma to deprimuje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc  se tady pise na temu " sex ve Fabii"

kouknete jak to skutecne vypada ne ve Fabii

patri to do sekce video ale tema je tady:

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=...backseatsex.wmv

Vog

Hrozný lidi........ člověk si nemůže v klidu ani za :prc: když to na něj přijde :)

ono by to chcelo aby nam povolili tonovane skla uplne na nepriehladne aj vpredu uz len z tohto dovodu, teraz v zime mi dost vadi ze nahodni okoloiduci vidia moj biely zadok, dost ma to deprimuje :D

tak si tam dej závěs)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po dnešním, resp. včerejším zážitku už nikdy více...buď jsem vyšel ze cviku nebo zestárl, ale bolí mě záda, mám otlačený kolena a chytla mě "báječná" křeč do stehna, takže se taky asi začnu ohlížet po combi:-D

Zpátky na stromy :wallbash:

Jsem ve středu zjistil, že to je asi o ženský=když už jsme si vybrali správné auto-Fabii, je třeba si k němu vybírat i správné ženské :wub::wub::wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co potom Škodovky klasiky (120M)...tam se dovádělo-sklopily se přední sedačky a vytvořilo se rovné lůžko, páč dřív ještě o anatomii sedaček nic nevěděli tak tě nic netlačilo :D Ale problém byl (ale to je ve skoro každém autě) když jsi tam s jinou než s tou SVOJÍ. To si pak musíš dát pozor jestli se opírá nohama o přední sklo-protože to tam nechá otisky ale ty jsou vidět jen při následným zamlžení okna. No a když pak takhle po ránu vyjedeš s mladou na nákup po nějaký vydařený pařbě s "kamarádem z vojny", přední okno se trochu zamlží, tak se pak ty ťápance na okně špatně vysvětlujou.....osobní zkušenost ;) Ale jinak autosexu zdar. Jo a docela si jednou přeju zažít takovej ten náhodnej sex se stopařkou-ještě se mi to nepoštěstilo. Většinou se chtěj nechat vozit takový studentky ve vodrbaných svetříkách a 20 beďarama, na který fakt není chuť :angry:

přesně :-)) náhodou to s tou stopařkou bych taky chtěl zažít, náhodou super :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, nenarazil jste někdo na problém s loketkou? Jak si jí za jízdy užívám, tak mě tam občas docela irituje kol10

laktovka je v tomto prípade úúúúplne nevhodný doplnok auta, preto v mojom prípade len na zadných a žiadne vyrovnavanie sedačiek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...