Přejít na obsah

JSME VŠEM PRO SMÍCH?


Doporučené příspěvky

Již delší dobu sleduji diskusi na www.dexon.cz. Chtěl jsem jen ukázat svůj nový subwoofer, na kterém jsem dělal pěkně dlouho... však to možná znáte. Dále jsem chtěl poradit, co mám dělat v případě, že mi padá palubní napětí. Diskusi a hádku, jakou jsem vyvolal mezi "odborníky" a "autohifisty" mě velmi překvapila. Spíše zarazila. Byl jsem samozřejmě terčem posměchu. Zde jsem se alespoň setkal s kladným hodnocením typu: "hezká práce" a podobně nebo "jak to hraje, vypadá to dobře". Na dexonu jsem dostal "hnedka ve futrech" posměchy typu: "to máš místo topení" a tak. Jsme tedy všem pro smích? Vyvolává naše soutěž SPL opravdu takové dojmy, kdy se opravdoví odborníci zasmějí a prodejci autohifi namastí kapsy??? Chtěl bych tedy tímto příspěvkem apelovat na všechny zaiteresované, aby přinesli trošku světla do této rozporuplné debaty. Jste pro? Na "dexoňáckých" stránkách najdete zajisté velice odborné a poučné debaty, ale občas, když chce někdo poradit nebo chce diskutovat v odborném světle ohledně autohifi, tak dostane pěkný kopanec nebo odpověď typu: "kapacytorpičo". Není to ubohé??? Co na to říkáte? Nepůjdeme jim to na jejich "věhlasné" fórum vysvětlit??? Díky předem za projevenou podporu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych k tomu rekl asi toto : Pokud se to tibe libi jak to vypada a hlavne jak to hraje, tak at si tam ti radoby odbornici pisou a posmivaj se jak chtej. Vis co ti tak maximalne muzou ? ... Jo presne to ! -_- Je to jako s autem, kazdemu se libi neco jineho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě to nejsou odborníci,ale akorát wocasi kteří si tahaj triko a skutek utek akorát maj plnou držku keců -

a klidně ať si totu přečtou -

člověk který něčemu takovému hoví neřkuli se tím živí , tak se snaží poradit přece jen jde o jeho vizitku v podnikání - ale tohle je reakce jen naprosto namyšlenejch tupců kteří udělají par aut a myslí se o sobě že sou mistři světa - sice plánuju taky muziku,ale vím přesně kam nepudu bo takovej přístup to jim patří akorat nas*at. :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tvuj wofer jsem se dival. je to slusna pracicka.dexon hodne tech zvanych a odbornych car hifistu zavrhuji stejne jako treba autoradia sony. dle meho jsou to zaujate nazory a vetsinou to pisi ti co ve svem voze nemaji ani prave ten zminovany wofer natoz tak prehravac cd.nebo maji nakoupene hodne drahe veci a odbornou firmou namontovane a pokud by jsi meli neco udelat nebo navrhnout sami tak velkej problem a jsou v koncich. netrap se s tim sto lidi sto nazoru.ty jsi ukazal ze neco umis a v konecne fazi to jde videt ze to stalo za to.ja osobne ti na to reknuze dexon dle meho ma repro a dalsi zbozi ve velice kvalitnim zpracovanim a je to na nich take videt je jasne ze zvukove muzou byt i lepsi ale take za jinou cenu. u dexonu dle meho plati dosti schopnej produkt za velmi prijatelnou cenu.hodne muziky za malo penez. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tyhle věci se velmi těžko reaguje.Jen nevím když je tam nějakej maník schopen dosáhnout akustického tlaku až 170dB tak ti co mají při velmi složitých instalacích jen cca 150dB proč nejdou taky tímto směrem a nakupují repro od Digital Design, které patří v db Dragu ke špičce.

Taky jsem si chtěl pár příspěvků přečíst, ale neměl jsem výdrž to dočíst až do konce.Ono není radit jak radit.Taky se snažím co nejlépe poskytnout radu která se musí opírat o fakta.Jen každý potencionální zákazník vždy přijde s omezeným rozpočtem, ale s požadavkem maximální kvality.To jsou ale dva neslučitelné pojmy.Byl jsem taky donucen dát ovály do předních dveří a nepomohlo přesvědčování o nevhodnosti této instalace.Na fórum AHC jeden taky dal do placu jak dělal zadní plato podle přání zákazníka.Všichni ale hodnotili design, který se málo komu líbil, ale nikdo neocenil perfektní zpracování laminátu co do tvaru a provedení.Je to asi jako s tím dj Diablovým boxem.Kritik je totiž ten, který to neumí sám líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to přečet skoro všechno....... :ph34r:

Je to strašný jaký se člověk dočká reakce na svůj příspěvek. KATASTROFA.

A s tím, že sub dexon jsou kvalitní nesouhlasím (můj první sub. byl Dexon) a stál za kulový. :D

Jinak ta banda kreténů (někteří teda ne) je opovržení hodná. :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to přečet skoro všechno....... :ph34r:

Je to strašný jaký se člověk dočká reakce na svůj příspěvek. KATASTROFA.

A s tím, že sub dexon jsou kvalitní nesouhlasím (můj první sub. byl Dexon) a stál za kulový. :D

Jinak ta banda kreténů (někteří teda ne) je opovržení hodná. :angry:

Chceš prý pokovit okna, proč ne fólie? Máš nějakou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to přečet skoro všechno....... :ph34r:

Je to strašný jaký se člověk dočká reakce na svůj příspěvek. KATASTROFA.

A s tím, že sub dexon jsou kvalitní nesouhlasím (můj první sub. byl Dexon) a stál za kulový. :D

Jinak ta banda kreténů (někteří teda ne) je opovržení hodná. :angry:

Chceš prý pokovit okna, proč ne fólie? Máš nějakou zkušenost?

???? Kdo jsi???? Jak to víš??? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hifi nerozumím všeobecně, ale některé věci se mi u Vašich aut líbí, ať už Semi, Hensel, Vitto měl pěkný a já nevím kdo, nerad bych někoho urazil. Já to mít nemusím a vůbec mi to nevadí a nechybí. Taky nemám rád značku SONY a vůbec nevím proč. A přitom ve Fábii, kterou jsem si kdysi přivezl z Německa bylo radio této značky a hrálo dobře, ale stejně ji nemusím.

Ale jak to psal Michal, každý máme to co chceme a na co máme, tak že nějaký ten odborník mi může vylízat kuří oko na levé noze, stejně ho tam nemám :D

Ať vám to hraje kucíííííí

Nenechte se vytočit, stejně jsou to jen závistivci, kteří možná ani to nemají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...