Přejít na obsah

Výfuk


Wertheim

Doporučené příspěvky

Mě pánové zajímá ,jak výfuk vůbec sundat.Za katalyzátorem jsou dvě spony(zarezlý) pak střední díl,trubka a zadní díl.Ten střední se zadním je na pevno trubkou přes zadní nápravu.Toho mám uříznout?

Každá rada dobrá.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě pánové zajímá ,jak výfuk vůbec sundat.Za katalyzátorem jsou dvě spony(zarezlý) pak střední díl,trubka a zadní díl.Ten střední se zadním je na pevno trubkou přes zadní nápravu.Toho mám uříznout?

Každá rada dobrá.

Díky

Přesně tak.. musíš to uříznout někde před tim zadním tlumičem.. Ale radši bych to bejt tebou dal někam do servisu... co myslíš? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska mi v servisu SPEI namontovali novej laďák. Je to ULTER a má nádhernej zvouček... Je slyšet docela dost..při volnoběhu pěkně bublá a při otáčkách okolo 2500,3000 a 4000 se prosadí nejvíc... Foto hodím do večera určitě...

To co popisuješ nevidím jako přednost. Dálnice Praha-Brno, u Humpolce budeš mít hlavu, jak koš a v Brně budeš přemýšlet nad tí, jak co nejrychleji vrátit zpátky sériový výfuk a laďák co nejvýhodněji prodat. :D

Ale třeba se mýlím. Podle mého názoru správný laďáček pro normální ježdění, má jít slyšet v nízkých otáčkách a v cca 3-4 000ot má zvuk ustupovat úplně do pozadí. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska mi v servisu SPEI namontovali novej laďák. Je to ULTER a má nádhernej zvouček... Je slyšet docela dost..při volnoběhu pěkně bublá a při otáčkách okolo 2500,3000 a 4000 se prosadí nejvíc... Foto hodím do večera určitě...

mno to se máš...mě to do měsíce čeká...s fotkou sem B) (večer)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska mi v servisu SPEI namontovali novej laďák. Je to ULTER a má nádhernej zvouček... Je slyšet docela dost..při volnoběhu pěkně bublá a při otáčkách okolo 2500,3000 a 4000 se prosadí nejvíc... Foto hodím do večera určitě...

To co popisuješ nevidím jako přednost. Dálnice Praha-Brno, u Humpolce budeš mít hlavu, jak koš a v Brně budeš přemýšlet nad tí, jak co nejrychleji vrátit zpátky sériový výfuk a laďák co nejvýhodněji prodat. :D

Ale třeba se mýlím. Podle mého názoru správný laďáček pro normální ježdění, má jít slyšet v nízkých otáčkách a v cca 3-4 000ot má zvuk ustupovat úplně do pozadí. -_-

Tak to ani náhodou! Tenhle bych nevymněnil ani náhodou.. Není to, co myslíš, že ve stovce se nedá povídat... Je úplně v pohodě.. zvuk není vůbec brutální, jak asi znáš ty, ale je příjemnej a je slyšet (ne tak, že není slyšet nic jiného...) A v otáčkách, které jsi uvedl ty opravdu ustupuje.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska mi v servisu SPEI namontovali novej laďák. Je to ULTER a má nádhernej zvouček... Je slyšet docela dost..při volnoběhu pěkně bublá a při otáčkách okolo 2500,3000 a 4000 se prosadí nejvíc... Foto hodím do večera určitě...

mno to se máš...mě to do měsíce čeká...s fotkou sem B) (večer)

Je prostě super.. Jen doporučuju.. Stál 4500Kč + montáž.. Od 4000ot./min. už skutečně zvuk odchází..(není slyšet)..

10md1.jpg

28eb2.jpg

38lw.jpg

Dobrý, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska mi v servisu SPEI namontovali novej laďák. Je to ULTER a má nádhernej zvouček... Je slyšet docela dost..při volnoběhu pěkně bublá a při otáčkách okolo 2500,3000 a 4000 se prosadí nejvíc... Foto hodím do večera určitě...

To co popisuješ nevidím jako přednost. Dálnice Praha-Brno, u Humpolce budeš mít hlavu, jak koš a v Brně budeš přemýšlet nad tí, jak co nejrychleji vrátit zpátky sériový výfuk a laďák co nejvýhodněji prodat. :D

Ale třeba se mýlím. Podle mého názoru správný laďáček pro normální ježdění, má jít slyšet v nízkých otáčkách a v cca 3-4 000ot má zvuk ustupovat úplně do pozadí. -_-

Tak to ani náhodou! Tenhle bych nevymněnil ani náhodou.. Není to, co myslíš, že ve stovce se nedá povídat... Je úplně v pohodě.. zvuk není vůbec brutální, jak asi znáš ty, ale je příjemnej a je slyšet (ne tak, že není slyšet nic jiného...) A v otáčkách, které jsi uvedl ty opravdu ustupuje.. -_-

ono zalezi na tom, jak casto a daleko jezdis. na felde mam ladacek, ktery je po zahrati opravdu silne decentni. temer v kabine neni slyset. ale popravde trebas na slovensko bych s tim jet nechtel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vyfuk je peknej jen co je pravda, tak jeste nam tady hod mp3 jak to zni :)

No, nevim, jestli to má cenu.. Co myslíš?

Ale jestli přijedeš na Mimoň, tak dáme sprinta...a to uslyšíš dokonale...i z auta...

Nevím, jestli mp3jka to dokáže přehrát tak dobře jako v reálu... :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mp3 to zvladne, otazka cim by jsi to nahraval. Ale prilezitosti bude vic. Jo a ta mimon je jen jednou do roka, mam pocit ze i po lete, ne? Ted je ten termin na prd . .. Jinak sprint BERU!!

Teď budou mimoňský války IX a to 5.-7.5.2006,

Potom HighSpeed Meeting III (to je mimoň, ale jen na jeden den a pouze se sprinty) a ten bude 8.7.2006

Potom Mimoňský války X 25.-27.8.2006

A aby toho nebylo málo, tak HighSpeed Meeting IV a to 7.10.2006

Alespoň takhle to říkají pořadatelé...

Jo, a ten sprint klidně, ale nevim nevim.. 16V je 16V no... Co motor? Jaké tam máš změny? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wertheim: Je fakt suprovej, ale taky bych ho nejrači slyšel, ty pojedeš na ten sraz skodahome jak bude v Praze...bych si ten vejfuk poslechnul, protože občas jezdím dálky a tak si to ještě možná budu rozmejšlet, ale jinak vypadá fakt skvěla a decentní zvuk taky nejni na škodu -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mp3 to zvladne, otazka cim by jsi to nahraval. Ale prilezitosti bude vic. Jo a ta mimon je jen jednou do roka, mam pocit ze i po lete, ne? Ted je ten termin na prd . .. Jinak sprint BERU!!

Teď budou mimoňský války IX a to 5.-7.5.2006,

Potom HighSpeed Meeting III (to je mimoň, ale jen na jeden den a pouze se sprinty) a ten bude 8.7.2006

Potom Mimoňský války X 25.-27.8.2006

A aby toho nebylo málo, tak HighSpeed Meeting IV a to 7.10.2006

Alespoň takhle to říkají pořadatelé...

Jo, a ten sprint klidně, ale nevim nevim.. 16V je 16V no... Co motor? Jaké tam máš změny? :huh:

Jo tak si pamatuju ten termin v srpnu, to jsem prave mluvil s Cajickem, kdyz si na to chystal auto. takze to vidim az na ten pozdejsi . .

Motor- normal: Chip, vlozka sani, svicky Denso Iridium, lepsi olej, vyfuk.

Ale prave se chystam na vyfukovy potruby, ale nevim nevim . . -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wertheim: Je fakt suprovej, ale taky bych ho nejrači slyšel, ty pojedeš na ten sraz skodahome jak bude v Praze...bych si ten vejfuk poslechnul, protože občas jezdím dálky a tak si to ještě možná budu rozmejšlet, ale jinak vypadá fakt skvěla a decentní zvuk taky nejni na škodu -_-

No, nevím, jestli Skodahome stihnu.. Asi spíš ne, ale Mimoň je jistá.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...