Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Zdarec, dneska jsem tankoval do plna, tzn. že benzín byl asi centimetr od horní hrany hrdla, ještě před tou klapkou, dojezd dle PP byl 130 km, a narval jsem tam 44.44 l. ( 999.9Kč -> 22.50 Kč/litr). Fakt nevím kam jsem to narval. Ale je to tam. Jinak první cvaknutí pistole bylo na cca 37l.

narval, jsi to do nádobky s uhlím a do trubice, která vede od hrdla do nádrže, já být tebou, tak bych už víckrát víc jak do 1 cvaknutí víc natankoval, ničíš si tím auto

a kurňa, tak to jsem nevěděl, díky za radu... už to víc neudělám

  • 2 týdny později...

Tak dneska jsem tankoval u Benziny,abych zjistil jestli to na Shellce víc pění.

Dojezd dle PP-40km

Dopadlo to ještě hůř-1.cvaknutí pistole už při cca 23l,další při 33l a dál už to cvakalo po sekundě...

Tak jsem vždycky zmáčkl odvzdušňovací ventilek,bylo slyšet jak odešel vzduch a tankoval jsem dál(takhle jsem to opakoval zmáčkl-pustil-tankoval...)

a povedlo se mi tam dostat 41l.Což už by tak nějak odpovídalo.

Takže nejspíš je chyba v tom odzdušňovacím ventilku....

Já tankuji, asi 30 až 40 km po rozsvícení rezervy a do prvního cvaknutí se mi tam veje cca 41 l. Maximálně jsem natankoval 44,6 l. V knížce opravy Fábií uvádějí obsah nádrže 45l.

A ještě bych sem přidal jednu zkušenost (již jsem ji publikoval jinde). Tankoval jsem zase plnou a docvrkával jsem abych dorovnal peníze až mi benzín vystříkl ven z hrdla. Po dvou km mi auto hlásilo poruchu. Zajeljsem do servisu a tam zjistili, že mi natekl benzín do nádobky s aktivním uhlím a to se dostalo do čerpadýlka, které vrací sražené benzínové výpary zpět do oběhu. Oprava mě přišla na 6.500--. Tak pozor. Poučili mě, že při prvním vycvaknutí pistole musím bezpodmínečně přestat tankovat!

Palubak mi ukazoval 30 km do konce nadrze. :palec2:

Natankoval jsem stim ze chci videt benzin az u hrdla :)

Takze 43,5 litru a to jsem se snazil :)

Ty skvrny co jsou jeste ted u pumpy me mrzi jelikoz jdou pry spatne sundat :)))))

Mam Fabia 1,4 16V combajn elegance 10/2004 :palec2::smich::smich::smich::smich:

NEVERIM ZE TAM NEKDO MOHL NACPAT VIC BENZINU :)lol

JEDINE ZE BY MEL PRIDAVNOU NADRZ HIHI :p:p:p:p:p:p

Já tankuji, asi 30 až 40 km po rozsvícení rezervy a do prvního cvaknutí se mi tam veje cca 41 l. Maximálně jsem natankoval 44,6 l. V knížce opravy Fábií uvádějí obsah nádrže 45l.

A ještě bych sem přidal jednu zkušenost (již jsem ji publikoval jinde). Tankoval jsem zase plnou a docvrkával jsem abych dorovnal peníze až mi benzín vystříkl ven z hrdla. Po dvou km mi auto hlásilo poruchu. Zajeljsem do servisu a tam zjistili, že mi natekl benzín do nádobky s aktivním uhlím a to se dostalo do čerpadýlka, které vrací sražené benzínové výpary zpět do oběhu. Oprava mě přišla na 6.500--. Tak pozor. Poučili mě, že při prvním vycvaknutí pistole musím bezpodmínečně přestat tankovat!

Zdravím a musim konstatovat že jsi měl sakra pech. Už nějaký čas jezdím fyremními Fabkami 1,4 16v, kdy se do ní vždy tankuje úúúplně max plno - do cvaknutí + stlačení odvzduš. ventilu a opět co se vejde. Neříkám že to je pro to auto "zdravý", z nějakýho důvodu tam asi to"vycvaknutí"tankovací pistole bude, ALE...fyremní fábule má nalítáno cca 350 000km, další nějakých 80 000km a žádnej problém se doposud neprojevil . Skrátka jsi musel mít velký "štěstí" :feve:

  • 9 měsíců později...

Tady vše řečeno.

post-691-1255971940_thumb.jpg

post-691-1255971944_thumb.jpg

Upraveno od martikk

pěknej článek :palec2:

v navode k autu sa pise ,ze nevozit zbytocnu zataz v aute, - aby nasa fabka aj tak dost tazka,nebola este tazsia.

ked natankujem o 20l menej som lahci o 13.8 kg.

samezrejme,ked cestujem na dovelenku tak to neriesim.to ma len tak napadlo.

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.